سیستم صوتی سالن کنفرانس

سیستم صوتی سالن کنفرانس مجموعه ای از تجهیزاتی است که صدا و صوت مورد نیاز سخنرانی ها و کنفرانس ها را بدون نویز و انعکاس و به صورت کاملا رسا در تمام سالن کنفرانس پخش می کند. نحوه طراحی و نصب این تجهیزات در هر سالن کنفرانسی متفاوت است و باید متناسب با نیاز های کاربری آن انتخاب شود.
با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته سیستم صوتی سالن کنفرانس شامل منبع تغذیه، فرستنده – گیرنده، میکروفن های رومیزی و دستی بی سیم، میکروفن ریاست، دوربین گردان با قابلیت چرخش خودکار، دیتا پروژکتورها و آمپلی فایرهای تنظیم کننده و کنترل کننده صدا و بلندگو های دیواری و سقفی به صورت اکتیو و پسیو می توان کارایی جلسات را چندین برابر افزایش داد.
تجهیزات جانبی دیگری مانند هاب و پورت های USB با ورودی ها و خروجی های مختلف مانند ورودی VGA , HDMI , Audio، مونیتورهای نمایش تصاویر ضبط شده، امکانات ضبط صدا و تصویر، سیستم های ترجمه همزمان و غیره نیز بنا به نیاز کاربران می تواند در سالن کنفرانس نصب شود که بهره وری از این سیستم ها را چندین برابر افزایش می دهد.
برند و مدل این تجهیزات در کیفیت صدایی که در سالن شنیده می شود تاثیر بسزایی دارد. بنابراین ضروری است که تمامی تجهیزات از برندهای معتبر انتخاب شوند. هماهنگی هرکدام از این اجزا با یکدیگر و نحوه نصب آنها در سالن کنفرانس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. زوایای نصب بلندگوها و نحوه قرارگیری آمپلی فایرها و میکروفن ها تاثیر قابل توجهی در کیفیت صدای پخش شده در سالن دارد. به همین علت انتخاب نوع تجهیزات و محل قرارگیری آنها را باید به مهندسین متخصص آن سپرد.
اگر قصد خرید سیستم صوتی سالن کنفرانس را دارید، مشاوره رایگان شرکت نوآران تجهیز را از دست ندهید. مهندسین متخصص ما آماده اند تا در زمینه انتخاب، نحوه نصب و استفاده از این سیستم ها اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

ویدئو کنفرانس

Show sidebar

هیچ محصولی یافت نشد.