ویدئو کنفرانس

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان،بازدید حضوری و دریافت طرح و پیشنهاد فنی درخواست خود را در وب سایت ثبت و یا با شماره تماس 42981-021 داخلی 802و803 تماس حاصل نمایید.

ویدیو کنفرانس

ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس عبارت است از برقراری ارتباط همزمان و زنده صوتی و تصویری بین دو یا چند مکان مختلف، بطوریکه گویی افراد در یک اتاق و دور یک میز نشسته و با یکدیگر گفتگو می کنند. علاوه بر یک ارتباط ویدئویی طرفین می توانند اطلاعاتی از قبیل فایل های  PDF و PPT را برای یکدیگر ارسال و به اشتراک بگذارند. استفاده از یک ارتباط ویدئویی با استفاده از تجهیزات ویدئوکنفرانس علیرغم کاهش هزینه های برگزاری جلسات که شامل مسافرت و خطرات احتمالی است، بهبود روابط مستمر و برگزاری جلسات غیر حضوری در یک زمان و در چند نقطه را فراهم می سازد. با توجه به بعد مسافت و ارتباطات بین المللی بنظر می رسد اولویت استفاده از ویدئوکنفرانس برای پیشبرد اهداف ضروری بنظر می رسد.

ویدئوکنفرانس ها به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می گردند. تجربه ثابت کرده است ویدئوکنفرانس های سخت افزاری بعلت قدرت پردازش بالاتر و عدم وابستگی به سخت افزار جانبی دیگر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و کیفیت بالاتری نیز دارند.

برای مشاهده کانال ویدئو کنفرانس  اینجا کلیک کنید.

اصطلاحات رایج ویدیو کنفرانس را از اینجا بخوانید.

ویدیو کنفرانس

راه حل ویدیو کنفرانس    تکنولوژی ویدئو کنفرانس    گارانتی ویدئو کنفرانس

        کیس استای ویدیو کنفرانس      تجهیزات جانبی ویدئو کنفرانس       پروژه ویدیو کنفرانس

کاربرد های ویدیو کنفرانس

کاربرد ویدئو کنفرانس

امکانات ویدئو کنفرانس

امکانات ویدیو کنفرانس

مشاهده سایت های تخصصی ویدئو کنفرانس

برای مشاهده سایت تخصصی life size اینجا کلیک کنید:
برای مشاهده سایت تخصصی AVer اینجا کلیک کنید:
برای مشاهده سایت تخصصی Clear one اینجا کلیک کنید: