جهت بهره مندی از مشاوره رایگان،بازدید حضوری و دریافت طرح و پیشنهاد فنی درخواست خود را در وب سایت ثبت و یا با شماره تماس 42981-021 داخلی 802و803 تماس حاصل نمایید.

ویدئو کنفرانس

ویدئو کنفرانس عبارت است از برقراری ارتباط همزمان و زنده صوتی و تصویری بین دو یا چند مکان مختلف، بطوریکه گویی افراد در یک اتاق و دور یک میز نشسته و با یکدیگر گفتگو می کنند. علاوه بر یک ارتباط ویدئویی طرفین می توانند اطلاعاتی از قبیل فایل های  PDF و PPT را برای یکدیگر ارسال و به اشتراک بگذارند. استفاده از یک ارتباط ویدئویی با استفاده از تجهیزات ویدئوکنفرانس علیرغم کاهش هزینه های برگزاری جلسات که شامل مسافرت و خطرات احتمالی است، بهبود روابط مستمر و برگزاری جلسات غیر حضوری در یک زمان و در چند نقطه را فراهم می سازد. با توجه به بعد مسافت و ارتباطات بین المللی بنظر می رسد اولویت استفاده از ویدئوکنفرانس برای پیشبرد اهداف ضروری بنظر می رسد.

ویدئوکنفرانس ها به دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری تقسیم می گردند. تجربه ثابت کرده است ویدئوکنفرانس های سخت افزاری بعلت قدرت پردازش بالاتر و عدم وابستگی به سخت افزار جانبی دیگر بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و کیفیت بالاتری نیز دارند.

 
        

                     

مشاهده سایت های تخصصی ویدئو کنفرانس

برای مشاهده سایت تخصصی life size اینجا کلیک کنید:
برای مشاهده سایت تخصصی AVer اینجا کلیک کنید:
برای مشاهده سایت تخصصی Clear one اینجا کلیک کنید: