پروژه برد هوشمند

نصب برد هوشمند آی برد در دبستان اندیشه سفید

برد هوشمند آی برد

دبستان اندیشه سفید که با هدف تربیت دانش آموزان خلاق و توانمند تاسیس شده بهره گیری از تجهیزات مدرن و هوشمند آموزشی را درجهت بالا بردن سطح کیفی آموزش و پرورش دانش آموران خود در دستور کار قرار داده است.
با توجه به گسترش شیوه های آموزشی نوین که تاثیر قابل توجهی که روی یادگیری دانش آموزان دارد مدیران دبستان اندیشه سفید تصمیم گرفتند با خرید یک عدد برد هوشمند  آی برد و 2 عدد دیتا پروژکتور هیتاچی مدل CP-EX252N از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق محیطی مناسب جهت تدریس و برگزاری کلاسهای هوشمند در مدرسه ایجاد کنند.
امروزه بردهای هوشمند آموزشی جایگزین مناسبی برای تخته وایت بردهای معمولی هستند که با قرارگفتن کنار دیتاپروژکتورهای هیتاچی یک سیستم کمک آموزشی کامل را تشکیل می دهند. حسگرهای حساس به قلم یا انگشت روی برد هوشمند آموزشی آی برد تعبیه شده اند به طوریکه امکان استفاده همزمان 4 کاربر از آن وجود دارد. همچنین میتوان از آن برای نمایش و ذخیره انواع تصاویر و ویدئوهای پخش شده با کیفیت بسیار بالا از ویدئودیتاپروژکتور هیتاچی مدل CP-EX252N استفاده کرد.
از ویژگی هایی که مدیران دبستان اندیشه سفید را به خرید این محصولات ترغیب کرد، یکسال گارانتی محصولات و 5 سال خدمات پس از فروش آنها است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code