پروژه برد هوشمند

نصب برد هوشمند سازمان بنادر و دریانوردی

برد هوشمند

دربارۀ سازمان بنادر و دریانوردی

اعمال حاکمیت دولت در سواحل و بنادر به منظور فراهم ساختن تسهیلات لازم در جهت گسترش امور تجارت دریایى و ارتباطات ساحلى و همچنین وصول حقوق و عوارض متداول، در مجموع قسمتى از وظایف سازمان بنادر و دریانوردی را تشکیل می دهد که سابقه تنظیم تاریخى آن به 12 ذیحجه سال 1229 برابر با 25 نوامبر 1814 میلادى باز می گردد.

برد هوشمند سازمان بنادر و دریانوردی

سازمان بنادر و دریانوردی تعدادی وایت برد هوشمند و دیتا پروژکتور از برخی شرکت‌های دیگر خریداری کرده بود که با توجه به اینکه آن شرکت‌ها، صرفا فروشندۀ بردهای هوشمند بودند و هیچگونه خدمات پس از فروشی برای بردهای الکترونیکی خود فراهم نمی کردند، این سازمان از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در زمینۀ جابجایی و سرویس دوره‌ای تخته های هوشمند خود درخواست یاری نمود.
پس از انجام این همکاری و ارائۀ خدمات مورد نیاز این سازمان، ارتباط خوبی در جهت ادامۀ همکاری ایجاد گردید و پس از اطمینان از پشتوانه و خدمات پس از فروش مناسب شرکت نوآوران تحقیق قسمت های مختلف این سازمان، اقدام به خرید بردهوشمند و ویدیو پروژکتور مورد نیاز خود از این شرکت نمودند.

لیست تجهیزات تخته هوشمند سازمان بنادر و دریانوردی
خدمات پس از فروش اسمارت برد

همانگونه که در بالا اشاره شد سازمان بنادر و دریانوردی پس از دریافت خدمات پشتیبانی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق برای وایت بردهوشمند و تجهیزات هوشمندسازی خود که از شرکت‌های دیگر خریداری کرده بود و مقایسۀ خدمات و پشتیبانی شرکت نوآوران و میزان مسئولیت پذیری در رابطه با تجهیزات هوشمندساز و بردهوشمند خود شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را به عنوان تامین کنندۀ تخته های هوشمند خود انتخاب نمود.
باور شرکت نوآوران تحقیق این است که مشتریان سرمایۀ بی بدیلی هستند که جلب رضایت آنان سبب بقای هر سازمانی می شود که در چهارچوب اهداف بلند مدتی حرکت می‌کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code