پروژه برد هوشمند

نصب تخته هوشمند در شرکت بازرگانی بهشهر

تخته هوشمند

شرکت بازرگانی بهشهر یکی از شرکت های پیشرو در زمینه واردات و صادرات است که همواره سعی دارد با به روز کردن امکانات و تسهیلات مورد استفاده شرایط بهینه تجارت را برای کارمندان و کارفرمایان ایجاد کند. آنها اعتقاد دارند که نحوه تعامل و برگزاری جلسات و کنفرانس های حضوری با مشتریان به منظور معرفی محصولات و خدمات شرکت های بازرگانی از اهمیت بالایی جهت جلب اعتماد و رضایت مشتریان برخوردار است.
در راستای سیاست به روز بودن تجهیزات در این شرکت، ویدئو دیتا پروژکتور هیتاچی توسط تیم فنی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به آنها پیشنهاد شد و پس از نصب آن و اظهار رضایت کامل کارمندان این شرکت، تخته هوشمند آموزشی از محصولات شرکت iBoard نیز جهت تکمیل سالن کنفرانس  و بالابردن سطح کیفی جلسات و کنفرانس های این شرکت نصب گردید.
تخته هوشمند آموزشی iBoard با دراختیار قرار دادن امکاناتی نظیر نمایش تصاویر و ویدئو با استفاده از تجهیزات جانبی مانند ویدئو دیتا پروژکتور و یک نرم افزار ویژه، نگارش با قلم، ذخیره سازی داده ها، تشخیص نوشتار و تبدیل آن به فرمت های معمول کاربران را قادر می سازد به صورت حرفه ای مطالب مورد نظر خود را با بالاترین کیفیت برای مخاطبین به نمایش بگذارند.
پس از راه اندازی هر دو محصول تخته هوشمند iBoard و ویدئو دیتا پروژکتور هیتاچی کلیه سخت افزار و نرم افزار به مدت یک سال گارانتی می شود و 5 سال خدمات پس از فروش شامل آموزش نحوه استفاده از تجهیزات در محل نیز به مشتریان عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ⁄  2  =  4