پروژه برد هوشمند

هوشمند سازی دانشگاه علوم پزشکی تهران

هوشمند سازی

دربارۀ دانشگاه علوم پزشکی تهران

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران بازماندهٔ مدرسهٔ طب موسسه دارالفنون تهران است و به این لحاظ از کهن‌ترین موسسات علوم پزشکی آکادمیک ایران محسوب می‌گردد. در آبان ماه ۱۳۸۹ واحدهای آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایران به دانشگاه علوم پزشکی تهران و واحدهای بهداشتی و درمانی این دانشگاه به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی منتقل گردید.

برد هوشمند دانشگاه علوم پزشکی تهران

در سال 1383 پیرو بازاریابی حضوری برای تخته های هوشمند با این دانشگاه آشنا شدیم. این دانشگاه قبلا از برندهای دیگر برد هوشمند و تجهیزات کمک آموزشی خریداری کرده بود و در جستجوی شرکتی با پشتوانۀ قوی و مدیریت کارآمد بود که با استانداردهای این دانشگاه انطباق بیشتری داشته باشد. با توجه به ارائه خدمات مناسب در اولین پکیج وایت برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان تامین کنندۀ برتر تجهیزات هوشمند سازی این دانشگاه انتخاب گردید.
با توجه به خدمات مناسب، سرویس‌های دوره‌ای، تماس‌های پیگیری دپارتمان بردهای هوشمند و کیفیت بالای ویدیو پروژکتور و وایت برد هوشمند شرکت نوآوران تحقیق، تا به امروز این دانشگاه، تجهیزات هوشمندسازی خود را در حجم بالا از شرکت نوآوران خریداری کرده است و این همکاری در زمینۀ تامین تجهیزات هوشمندساز این دانشگاه همچنان ادامه دارد.

لیست تجهیزات هوشمند سازی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • 30 بردهوشمند iBoard
  • 200 ویدئو پروژکتور
  • 200 پرده نمایش
خدمات پس از فروش تخته هوشمند و ویدیو  پروژکتور

شرکت نوآوران تحقیق در رزومۀ خود سابقۀ همکاری با دانشگاه‌های بسیاری را در زمینۀ تامین اسمارت برد و تجهیزات کمک آموزشی دارد و این را مایۀ مباهات خود می‌داند. شرکت نوآوران با آگاهی از اینکه خدمات پس از فروش و پشتیبانی نامناسب، باعث کوتاه شدن عمر برد الکترونیکی و تجهیزات کمک آموزشی خواهد شد، نهایت اهتمام خود را در ارائه بهترین خدمات مناسب انجام می دهد، چرا که مشتریان خرسند را سرمایۀ خود می‌داند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code