پروژه برد هوشمند

هوشمند سازی مجتمع غیر انتفاعی دخترانه رسا

درباره مجتمع آموزشی رسا
مجتمع غیر انتفاعی دخترانه هوشمند رسا بهترین مدرسه واقع در منطقه 8تهران میباشد، که در سال 1393 شروع بکار کرده است. تربیت انسانهایی نواندیش ، مغزهایی متفکر ، خردهایی پویا ، اراده هایی استوار ، ارتقاع قابلیت حل مسئله ، شادی و نشاط ایمن و رسیدن به اعتدال رفتار از اهداف بانیان رسا است.
این مرکز آموزشی سعی نموده است با استفاده از استانداردهای هوشمند سازی مدارس نسبت به تجهیز تکنولوژی مورد نیاز اقدام نماید.

پروژه هوشمند سازی مجتمع غیر انتفاعی دخترانه رسا

مدیران این مجموعه جهت برگزاری کلاس هایی هوشمند تصمیم به تجهیز این مجتمع آموزشی به تخته های هوشمند iBoard گرفتند.
کارشناسان دپارتمان برد هوشمند شرکت مهندسی نوآوران تحقیق پس از نصب و راه اندازی تجهیزات هوشمند سازی در این مجموعه آموزش های لازم را به مسئولان و معلمان مجتمع رسا ارائه نمودند.

برخی از ویژگی های وایت بردهوشمند iBoard

بردهای تعاملی آی برد با سطح 82 اینچی امکان دید وسیعتر همراه با جذابیتهای بصری را برای دانش آموزان بوجود میاورد و با امکان ضبط برنامه ارائه شده در هر کلاس معلمان میتوانند از دانش آموزان بخواهند همه حواس خود را به درس معطوف نموده و نگران از دست دادن موضوعی در کلاس نباشند.
تخته های هوشمند دارای نرم افزاری بسیار آسان برای معلمان و دانش آموزان است و با ایجاد صفحات کاری نامحدود و استفاده همزمان چند کاربر محیط آموزشی دلچسبی را برای دانش آموزان و کادر آموزشی فراهم میکند.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

بردهای هوشمند iBoard دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code