پروژه ویدئو کنفرانس

نصب و راه اندازی ویدئو کنفرانس بیمارستان صارم

ویدئو کنفرانس
درباره بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی صارم

فاز 1 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی «صارم» در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و زیر بنای حدود چهارده هزار متر مربع در مرداد ماه 1385 به بهره‌برداری رسید. فاز 1 بیمارستان دارای قسمت‌های درمانی، آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی به همراه بخش‌های بستری بیماران، اتاق‌های عمل، بخش زایمان و بخش‌های مختلف دیگر می‌باشد.
آنچه بیمارستان صارم را از دیگر مراکز درمانی متمایز می‌کند در یک جمله تخصص، دانش، سلیقه و منطق به کار گرفته شده در آن است تا بتواند بهترین خدمات را به مراجعان خود ارائه نموده و محیطی فرح بخش را به ارمغان آورد. همچنین در راستای محرک‌های مثبت دیداری با هدف ایجاد روحیه و هیجان مثبت، چشم اندازهایی با الهام از طبیعت مانند آبشار، نهرهای روان، گلکاری و درختکاری طراحی و ساخته شده است.

پروژه تجهیز بیمارستان صارم به ویدئو کنفرانس لایفسایز

بیمارستان صارم از یک سالن کنفرانس با تجهیزات صوتی و تصویری کاملا حرفه ای برخوردار میباشد.مدیران بیمارستان صارم جهت برگزاری سمینارهای تخصصی در مورد بیماریهای زنان و زایمان و با هدف تبادل اطلاعات پزشکی به روز با بیمارستانهای خارج از کشور تصمیم به تجهیز سالن کنفرانس مجموعه به ویدئو کنفرانس لایف سایز جهت برقراری ارتباط صوتی و تصویر با کیفیت گرفتند.
پس از بررسی سالن آن مجموعه توسط کارشناسان دپارتمان ویدئو کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و دموی ویدئو کنفرانس سخت افزاری مدل Express 220 و دریافت تاییدیه از مدیران بیمارستان، مراحل نصب و راه اندازی در آن مجموعه انجام پذیرفت.

برخی از ویژگیهای Express 220

-دستگاهی کاملاً پرتابل با کاربری آسان
-امکان برقراری ارتباط با کیفیت تصویرFull HD با حداکثر پهنای باند q1.7Mb
-رزولاسیون تصویر 1080*1920
-نسبت تصویر 16:9 حتی در پایین ترین پهنای باند
-دوربین Full HD با قابلیت PTZ و فوکوس اتوماتیک

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ۱ سال گارانتی تعویض شرکت تولید کننده و ۳ سال خدمات پس از فروش را برای مشتریان ویدئو کنفرانس خود در نظر گرفته است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code