پروژه ویدئو کنفرانس

نصب و راه اندازی ویدیو کنفرانس AVer در شرکت داروسازی اکسیر

ویدیو کنفرانس Aver

شرکت داروسازی اکسیر

شرکت داروسازی اکسیر به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های داروسازی که محصولات خود را با کیفیت بسیار بالا علاوه بر پخش در نقاط مختلف کشور به کشورهای خارجی مانند اوکراین، ارمنستان، سوریه و غیره نیز صادر می کند، نیاز به ارتباط مستمر و قابل اطمینان بین دفاتر مختلف خود در تهران، بروجرد و خارج از کشور دارد.

پروژه ویدیو کنفرانس در شرکت داروسازی اکسیر

مدیران شرکت داروسازی اکسیر که از خرید 2 دستگاه ویدئو کنفرانس لایف سایز در گذشته از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق رضایت کامل داشتند، تصمیم گرفتند به منظور بهبود برقراری ارتباط صوتی و تصویری و هوشمند سازی جلسات خود با دفاتر دیگرو صرفه جویی در وقت و هزینه، یک دستگاه ویدیو کنفرانس Aver مدل EVC-150 (سه نقطه ای) را خریداری کنند.
ویدیو کنفرانس Aver مدل EVC-150 کیفیت تصویر full HD بسیار بالایی دارد و امکانات وسیعی مانند ذخیره سازی و آرشیو کردن ویدئوها بدون نیاز به تجهیزات جانبی، امکان اتصال با موبایل و تبلت و اشتراک گذاری اطلاعات و همزمانی کامل صدا و تصویر را در اختیار کاربر قرار می دهد.
با توافق شرکت داروسازی اکسیر، این دستگاه ویدئو کنفرانس با پنج سال گارانتی و خدمات پس از فروش توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نصب و راه اندازی گردید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code