نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

5 دلیل برای استفاده از دیجیتال ساینج تعاملی

تاریخ انتشار: 2019/09/17

دیجیتال ساینج

اگر به شما بگوییم محصول بی‌نظیری وجود دارد که می‌توانید با خرید آن موجب صرفه جویی در هزینه، افزایش کارآیی، افزایش مشارکت کارکنان، افزایش رضایت مشتری و افزایش بهره‌وری شوید، حتما آن را خریداری می‌کنید، اینطور نیست؟ دیجیتال ساینیج‌ها می‌توانند همه این مزایا و حتی مزایای بیشتری به شما ارائه دهند. مهم نیست که در چه صنعتی از آن استفاده می کنید، دیجیتال ساینج تعاملی (interactive digital signage) می‌تواند محتوای شما را تاثیر گذارتر، جذاب‌تر و هیجان انگیزتر کند. دقیقا مانند مردم که اگر چیزی را بنویسند به احتمال بالاتری آنرا به یاد می‌آورند یا اگر با کاری خود را مشغول کنند و با موضوعی درگیر شوند احتمال بالاتری دارد که آن را به خاطر بیاورند تا اینکه فقط آن را ببیند.
ما فقط 10 درصد از آنچه می‌خوانیم و 20 درصد از آنچه که می‌شنویم را به یاد داریم. و حتی فقط 30 درصد از آنچه می‌بینیم را به یاد می‌آوریم. اما ما 80 درصد از آنچه را که به شخصه تجربه کرده‌ایم را به یاد خواهیم داشت. این جایی است که دیجیتال ساینیج تعاملی وارد عمل می‌شود. اکنون دوره استفاده از دیجیتال ساینیج فرا رسیده است به طوریکه سازمان‌ها، بدون آن از رقبای خود عقب می‌مانند. ما در حال ورود به قرن 21 هستیم پس هم کارکنان و هم مشتریانتان از سازمان شما انتظار ارتباطات مدرن را دارند. اگر از دیجیتال ساینیج، برای کسب و کار تان استفاده نمی‌کنید، وقت آن است که به طور جدی در مورد آن فکر کنید.

متقاعد نشده‌اید که دیجیتال ساینیج تعاملی برای شما مناسب است؟ در اینجا 5 دلیل قاطع برای نیاز به استفاده از دیجیتال ساینیج در هر کسب و کاری مطرح شده است:

دلایل تاثیر گذاری دیجتال ساینج بر روی مخاطبان

  • دیجیتال ساینیج ها، روشن، مدرن و پویا هستند

 مردم عادت دارند به نمایشگرهای پویا برای دریافت اطلاعات نگاه کنند که ممکن است در تلفن، تبلت یا پوسترهای الکترونیکی به آن‌ها نمایش داده‌شود. آن‌ها همچنین به دیدن دیجیتال ساینیج‌ها در فضای فروشگاه‌ها عادت کرده‌اند، بنابراین دیجیتال ساینج برای مشاغل، می‌تواند به عنوان یک جهش کوچک تلقی شود.

  • ساینج درگیر کننده و جذاب است

کدام یک برای شما جذاب‌تر است؟ اینکه بایستید و صفحه نمایشی با شعار و عکس را تماشا کنید یا صفحه نمایشی که این انتخاب را برای شما فراهم می‌کند تا به هر محتوایی که بیشتر به آن علاقه دارید نگاه کنید؟

دیجیتال ساینیج پدز

احتمالاً گزینه دوم، درست است؟ 81 درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی گفتند که محتوای ارتباطی توجه بیشتری نسبت به محتوای استاتیک (ایستا) جلب می‌کند. بنابراین، بله، کاملاً واضح است که احتمال بیشتری دارد ما به یک کیوسک ارتباطی بیشتر از یک علامت استاتیک (حتی اگر در صفحه دیجیتالی باشد) نزدیک شده و با آن ارتباط برقرار کنیم.
بازاریابی در کسب و کار شما می‌تواند باعث افزایش آگاهی از برند و متمایز از رقابت شما باعث افزایش وفاداری مشتری و سود بیشتر شود. در خرده فروشی نیز تولید محتوای ارتباطی دیجیتال برای تبلیغات باعث افزایش احتمال خرید مشتری از فروشنده می‌شود. 70 درصد بازاریابان دریافتند که محتوای ارتباطی در جذب مخاطب مؤثرتر است. بنابراین، به جای نمایش عکس یا فیلم از محصولات خود، خلاق شوید و فکر کنید و روش هایی که مشتریان شما می‌توانند با محصولات شما به صورت دیجیتالی درگیر شوند را بیابید.

  • اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق دیجیتال ساینیج در یادها می‌ماند

چه چیزی را به احتمال زیاد به یاد دارید: صفحه نمایش با شعار و عکس؛ یا صفحه‌ای که به شما پیشنهاد می‌کند که به هر محتوایی که بیشتر به آن علاقه مندید نگاه کنید؟
باز هم ، احتمالاً گزینه دوم! دلیل این امر این است که علامت‌های دیجیتال نسبت به علائم دیجیتالی استاتیک (پایا) و سنتی به یاد ماندنی ترند. تبلیغات تعاملی می‌تواند توجه افراد را برای مدت بیشتری به خود جلب کند.که این امر منجر به شانس بهتری برای مصرف کننده در یادآوری نام تجاری شما می‌شود.
امروزه به طور متوسط هر فرد با به طور معادل ۱۷۴ روزنامه از داده‌ها در روز سروکار دارد. که این مقدار؛ مقدار زیادی از اطلاعات انحرافی و حشو را نیز شامل می‌شود. اما هر انسان به طور متوسط فقط ۱۰ درصد از اطلاعاتی را که می شنود در ۳ روز آتی به یاد می‌آورد.
بنابراین، با بازاریابی دیجیتالی از طریق دیجیتال ساینج احتمالا محتوای شما از میان ۱۷۴ روزنامه‌ی اطلاعاتی که افراد در روز دریافت می‌کنند ارزشمند‌تر خواهد بود.

می‌توانید ارتباطات یکپارچه را در سراسر ساختمان، محوطه دانشگاه یا دفاتر خود در سراسر جهان برقرار کنید تا همه آن‌ها از یک سیستم مدیریت محتوای مرکزی، مدیریت شوند. حتی می‌توانید به یک نفر، یک تیم یا چند گروه اجازه دهید تا پیام های شما را مدیریت و به روز کنند.

با جایگزینی ارتباطات چاپی، می‌توانید هزینه‌های جاری خود برای اقلامی مانند کاغذ و جوهر را کاهش دهید، نیازی نیست اشاره کنیم که این روش علاوه بر صرفه جویی در مصرف تمام این مواد و ضایعات، سازگار با محیط زیست نیز هست.

  • شما در وقت کارکنان خود صرفه جویی می‌کنید

دیجیتال ساینیج، میزان مشارکت کارکنان را به ویژه برای نیروی کار امروزی به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد. کارمندانی که در این کار مشارکت دارند، شادتر و کارامدتر می‌شوند، مدت بیشتری سر کار می‌مانند و به سازمان کمک بیشتری می‌کنند. این به معنی داشتن کارمندان کارامدتر و درآمد بیشتر برای سازمان شماست. پیام‌های بصری نیازی به طراحان گرافیک ندارند زیرا اکثر آن‌ها از الگوهای خاصی پیروی می‌کنند که می‌توان آن‌ها را به سرعت برنامه ریزی کرد تا به طور خودکار پخش شوند. همچنین شما می‌توانید ارزیابی‌ها و میزان پیشرفت به سمت اهداف را به صورت زنده نمایش دهید تا  افراد را تحت تأثیر قرار داده و کارمندان خود را برای انجام بهتر کارها ترغیب کنید. احترام گذاشتن و نشان دادن اینکه مدیریت، کارکنان را می‌بیند و از تلاش‌های آن‌ها قدردانی می‌کند، و به خصوص اطلاع رسانی آن بر روی صفحه نمایش باعث می‌شود کارمندان احساس مشارکت بیشتری داشته باشند.

  • ارائه محتوا از طریق ساینیج تاثیر گذار است

هر نرم افزار دیجیتال ساینج خوب به شما امکان می‌دهد تقویم رویدادها، داشبورد، اخبار، آب و هوا و خبرهای اجتماعی را با هم ادغام کنید تا مخاطبان خود را دائماً مطلع و به روز نگه دارید. پخش همه محتواها به صورت خودکار انجام می‌شود، بنابراین فقط باید آن‌ها را تنظیم کرده و اجازه دهید اجرا شوند.صفحه نمایش می‌تواند محصولات جدید، خدمات، پیشنهادات محدود و برنامه‌های وفاداری را برای هرکسی که به محل کار شما می‌آید، تبلیغ کند. نمایش داده‌ها روی دیجیتال ساینیج، زمان انتظار افراد در صف را کاهش می‌دهد و رضایت آن‌ها را بیشتر کرده و تجربه بازدیدکنندگان را بهبود می‌بخشد. یافتن مسیر به صورت تعاملی، دایرکتوری‌ها و کیوسک‌های اطلاعات در فضاهای عمومی می‌تواند فشار کاری کارکنان لابی را کاهش دهد و به مردم این امکان را می‌دهد تا مسیر خود را پیدا کنند. این به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا اطلاعات مورد نظر خود را به شیوه خود و با سرعت مورد نظر خودشان مرور کنند و وقت کارمندان شما را برای ارائه خدمات خاص تر آزاد می کند.

ما می‌توانیم به اندازه کافی تأکید کنیم که مصرف کنندگان از کسب و کارها انتظارات بیشتر و بیشتری دارند. آن‌ها به دنبال تعامل با محتوایی دارای شخصیت و معنا در میان دریایی از محتوا‌های انحرافی هستند. این دقیقاً همان چیزی است که باعث می‌شود واقعاً مصرف کنندگان را علاقه‌مند و آن‌ها را با محتوای مورد نظر به صورت موثر درگیر کند.

نتیجه گیری

پس با ادغام کردن محتوای تعاملی با استراتژی دیجیتال ساینیج خود، داشتن معیار های تاثیرگذاری را راحت تر می کنید- تعداد افرادی که در تعامل هستند، چه مدت در تعامل هستند و غیره. شما درها را باز می کنید تا به تصمیم گیری مبتنی بر داده کمک
کنید که در نهایت منجر به تاثیر بر نتیجه نهایی شما می شود.
در پایان کار، البته مهم است که با دقت در نظر بگیرید که کدام محتوا برای استراتژی دیجیتالی و پروفایل مشتری شما بهتر کار می کند. اگر دیجیتال ساینج تعاملی برای هر دو مورد بالا مناسب به نظر رسید، شما می توانید در حال شروع کاری فوق العاده تأثیرگذار باشید.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 13 =