نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

3 پیشنهاد برای تضمین بقای دیجیتال ساینج در آینده کاری شما

تاریخ انتشار: 2018/09/30

دیجیتال ساینج

زمانیکه برای اولین بار دیجیتال ساینج را نصب می کنید احتمالاً انتظار دارید که برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. کاملاً مشخص است هیچ سازمانی نمی خواهد هرسال یا هر ماه یک نمایشگر جدید و یا یک نرم افزار جدید برای دیجیتال ساینیج نصب کند. اگرچه خرید ساینیج به صرفه است اما خیلی هم ارزان نیست. پس چگونه می توانید آینده دیجیتال ساینیج خودتان را تضمین کنید؟

تجاری بخرید نه مصرفی

ممکن است برای خرید وسایل مصرفی، انتخاب هایی با هزینه کمتر برای شما وجود داشته باشد. اما آیا نمی توانید یک نمایشگر تلویزیونی 4k را صرفاً برای تبدیل شدن به دیجیتال ساینج بخرید؟ البته که می توانید اما باید بازپرداخت طولانی مدت آن را نیز در نظر بگیرید.
نمایشگرهای تجاری، صرفاً برای کاربرد به عنوان دیجیتال ساینیج ساخته شده اند و به این معنی است که ورودی ها و خروجی های مورد نیاز شما روی آنها تعبیه شده و برای مصارف 24 ساعته شبانه روزی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از آنها دارای سیستمی روی چیپ (SOC) برای ذخیره سازی محتوا می باشند و یا ممکن است همراه با یک مدیا پلیر به عنوان تخفیف به فروش برسند.
همچنین با استفاده از نمایشگرهای تجاری، می توانید از یک دستیار حرفه ای برای نصب و نگهداری نمایشگر از طریق یک فروشنده معتبر ساینج برخوردار شوید.
با خرید نمایشگرهای تجاری، می توانید در زمان و هزینه خود در طولانی مدت صرفه جویی کرده و بقای دیجیتال ساینج خود را در آینده تضمین کنید.

بدانید که چه می خواهید

اگر نمایشگر شما قرار است برای مدت طولانی کارایی داشته باشد، باید ایده روشنی از آنچه که قرار است به انجام برساند، داشته باشید. به عنوان مثال، تصور کنید نمایشگری می خواهید که توجه بازدید کنندگان فروشگاهتان را به طور خیره کننده ای جلب کند. در این صورت بهتر است روی یکی از بهترین نمایشگرهای موجود در بازار که قابلیت اجرای نرم افزار PADS4 را دارد ، سرمایه گذاری کنید تا بتواند برای مدت طولانی در انظار جلوه کند.
اما اگر دارای مغازه کوچکی هستید که می خواهید از یک نمایشگر ساده فقط برای نشان دادن آفرهای هفتگی استفاده کنید، یک نمایشگر LCD با سایز متوسط همراه با یک مدیا پلیرPlug & Play که نرم افزار دیجیتال ساینج PADS4 از نوع لایسنس Basic بر روی آن نصب می شود برای شما کفایت می کند.
زمانی که ایده روشنی از اهداف تجاری خود داشته باشید، می توانید تجهیزات مناسب با ایده خود را که برای مدت زمان طولانی، مناسب کار شما باشند، انتخاب کنید زیرا دیجیتال ساینیج PADS4 قابلیت هماهنگی با تمامی سخت افزار ها را دارد.

ساینج

استراتژی محتوا گذاری مناسب داشته باشید.

بدون داشتن محتوای مناسب، خرید گرانترین نمایشگر موجود در بازار نیز فایده ای نخواهد داشت. اگر می خواهید یک نمایشگر کارامد در طولانی مدت داشته باشید باید استراتژی محتوای مناسبی درنظر بگیرید. با نرم افزار PADS4 اصلا نگران نوع محتوایتان نداشته باشید چون نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 قابلیت فهم 99.9% فرمت ها را دارد.
برای داشتن چنین استراتژی درخوری باید برای سؤالاتی مانند موارد زیر پاسخ درستی داشته باشید:
– چه کسی محتوای شما را تهیه می کند؟
– محتوای شما چه مدت یک بار به روز رسانی می شود؟
– از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می کنید؟
– آیا منابع مناسب برای مدیریت و به روز رسانی مداوم محتوای خود را دارید؟
– نحوه برقراری ارتباط محتوای شما با مشتریانتان چگونه است؟
– آیا نمایشگرتان می تواند محتوای مورد نظرتان را به درستی نمایش دهد؟
اگر توانستید به تمامی این سؤالات پاسخ مناسبی بدهید، پس استراتژی شما برای دیجیتال ساینج بازده خوبی خواهد داشت و به این ترتیب حتی اگر صدها نمایشگر جدید پس از نصب اولین ساینیج خود خریداری کنید،  قادرید آنها را به روز نگه دارید.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =