نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

5 تکنولوژی اساسی صنعت دیجیتال ساینیج سال 2019

تاریخ انتشار: 2019/10/20

5 تکنولوژی اساسی دیجیتال ساینیج

صنعت دیجیتال ساینج مدام دستخوش تغییرات و تحولات می شود. بنابراین بازاریابان و همچنین خورده فروشان باید مدام از چگونگی این تغییرات مطلع شوند تا از رقابت عقب نمانند. بنا به اظهارات کریس دی، متخصصان بازاریابی و تبلیغات باید مدام اطلاعات خود را در زمینه ی تغییرات رخ داده در صنعت دیجیتال ساینیج، برای بهبود برند سازی ها و جلب نظر مشتریان، به روز نگه دارند. در ادامه به پنج تکنولوژی اصلی ای که دیجیتال ساینیج ها باید برای افزایش بازدهی عملیاتی و همچنین بالا بردن کیفیت تجربه مشتری یا customer experience از آن بهره مند شوند اشاره خواهیم نمود.

 

تکنولوژی‌های اساسی صنعت دیجیتال ساینیج

  • استفاده از موسیقی

تاثیر موسیقی بر بهبود تجربه مشتری و بالا بردن بهره وری کسب و کارها بر هیچ کس پوشیده نیست. تحقیقات نشان داده اند که استفاده از موسیقی علاوه بر بهبود تجربه مشتری منجر به افزایش زمان سپری شده توسط مشتریان در مراکز خرید مربوطه و در نتیجه افزایش میزان خرید های انجام شده توسط آن ها می گردد.

  • منوهای وابسته به شرایط آب و هوا

منوهای دیجیتال ای که با شرایط آب و هوایی متفاوت، محتویات و پیشنهادات متفاوتی به مشتریان خود ارائه می دهند یکی دیگر از موثر ترین راه های افزایش فروش به ویژه در رستوران ها می باشند. به عنوان مثال در صورتی که مشتریان و عابرین در حال تجربه هوای سرد هستند، نوشیدنی ها و غذاهای گرم برای آن ها نمایش داده می شود. در حالی که در هوای گرم تابستان همین محتویات با نوشیدنی های سرد و سالاد ها و موارد مشابه جایگزین خواهند شد.

  • جریان آموزش کارکنان

آموزش کارکنانی که در محیط فروشگاه مشغول به کار هستند هم با گسترش تکنولوژی های صنعت دیجیتال ساینیج دستخوش تغییرات گسترده ای شده اند. دیگر نیازی به برگزاری جلسات فیزیکی آموزشی به  صورت برنامه ریزی شده و هفتگی نیست. کارکنان می توانند جدیدترین آموزش های موجود را از طریق شبکه های راه اندازی شده دانلود کنند و یا آن ها را به صورت محتوای پادکستی دریافت کرده و مرور نمایند.

  • برنامه ریزی مجازی نوبت دهی ها

بازاریابان هر روزه بیشتر بر روی بهینه سازی این مورد زمان صرف می کنند، چرا که در دنیای دیجیتال امروزی هیچ چیزی آزاردهنده تر از این نیست که زمان افراد در صف ها به بطالت بگزرد. بنابراین فروشندگان سعی می کنند تا از برنامه ریزی محتویات به صورت مجازی برای اطلاع رسانی افراد از وضعیت نوبتی آن ها استفاده کنند و به محض نزدیک شدن نوبت افراد از طریق دیجیتال ساینیج اطلاع رسانی لازم به آن ها صورت گیرد تا زمان از دست رفته مشتریان به حداقل برسد.

  • دیجیتال ساینیج پدز

    به روز رسانی شبکه های ارتباطی

تکنولوژی مدام در حال پیشرفت است و به روز رسانی شبکه های مرتبط با دیجیتال ساینیج هم با پیشرفت تکنولوژی به روز می شوند. پیشنهاد می شود تجهیزات ارتباطی مرتبط با دیجیتال ساینیج را حداکثر هر سه سال یک بار برای همخوانی هر چه بیشتر با ساینیج ها، به روز رسانی کنید. این موضوع می تواند هزینه بر باشند و همین موضوع باعث به وجود آمدن کسب و کارهایی شده اند که این تجهیزات را به صورت اجاره ای ارائه می دهند تا سخت افزار های خود را هم با دیجیتال ساینیج خود به روز نگه دارید. اما تهیه تجهیزات جدید و نو سازی این تجهیزات، موجب اطمینان خاطر فروشگاه ها و کسب و کار ها می شود، چرا که گارانتی ارائه شده برای محصولات خریداری شدن حس امنیت برای صاحبان آن ها به وجود آورده و تمرکز آنان را بر سایر مسائل کاری افزایش وی دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =