نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

8 مزیت تجاری برد هوشمند در اتاق کنفرانس

تاریخ انتشار: 2022/12/19

برد هوشمند در اتاق کنفرانس

مزایای تجاری بسیاری از برد هوشمند وجود دارد که در اینجا لیستی از دلایل اصلی برای اضافه کردن برد هوشمند در اتاق کنفرانس (interactive whiteboard =IWB) آورده شده است. دلایل از شخصی (تیم سازی، ارتباطات) تا کاربردی (کاهش حجم کاری فناوری اطلاعات و بهبود سود) متغیر است. و عدم ارتقا به برد هوشمند می‌تواند تأثیر شگفت‌انگیزی بر افزایش هزینه کل کسب و کار شما داشته باشد.

وایت برد تعاملی یا برد هوشمند چیست؟

بردهای هوشمند طی چند سال گذشته به سرعت تکامل یافته‌اند. مدل‌های امروزی به مراتب توانایی ارائه تجربه‌ای بصری و بدون دردسر را برای افرادی که میزبان جلسات و ارائه هستند را دارند. این در مورد افرادی شرکت کننده نیز صدق می‌کند، خواه به صورت حضوری در جلسه باشند یا از راه دور.

در حالی که مدل‌های قدیمی‌تر قادر به ارائه یک تجربه تعاملی بودند، بردهای هوشمند امروزی امکانات و مزایایی رو نسبت به نسل‌های پیشین خود اضافه کردند و راندمان جلسات را به شدت بالا ببرند. همه شرکت کنندگان می‌توانند  سطوح بالاتری از همکاری آسان و ارتباطات روان را تجربه کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مزایای برد هوشمند در اتاق کنفرانس

بردهای هوشمند راه‌حل‌های جدید برای بهبود کنفرانس‌های قرن بیست و یکم ارائه داده‌اند. با کمک این تکنولوژی تجربه کنفرانس و اتاق جلسه چه برای افرادی که حضوری در آن شرکت می‌کنند و چه از راه دور، به شدت بهبود می‌یابد.

امروزه بردهای هوشمند نسبت به نمونه‌های اولیه، توانمندتر و پیشرفته‌تر هستند. مدل‌های امروزی موج جدیدی از امکانات دیجیتالی را برای اتاق کنفرانس فراهم کرده اند.

در ادامه به برخی از مزایای استفاده از تخته هوشمند در کسب و کار ها اشاره خواهیم کرد.

مزیت شماره 1: جلسه خود را بدون هیچ تاخیری شروع کنید

چه مدیر محصول باشید و بخواهید یک جلسه داخلی با تیم خود برگزار کنید، یا مدیر عاملی باشید که یک کنفرانس آنلاین جهانی را میزبانی می‌کند، باید بتوانید جلسه خود را به سرعت شروع کنید. همان گونه که می‌دانید یک جلسه خوب و مفید جلسه‌ای است که به موقع شروع شود، زمانی کمی در آن تلف شود و خروجی موثر و کاربردی را داشته باشد.

بردهای هوشمند برای کمک به برگزاری سریع و آسان جلسات روانه بازار شده‌اند. برد هوشمند با داشتن یک نرم افزار و پلتفرم کاربردی، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به آسانی بتوانید آن را راه اندازی و از مزایای آن در برگزاری جلسات بهره بگیرید.

مزیت شماره 2: ارائه های جذاب تر ایجاد کنید

روزهای کسل کننده شرکت در جلساتی که میزبان مطالب رو به صورت پاورپوینت ارائه می‌داد گذشته زیرا امروزه همه مدیران بر این امر واقف هستند که در یک جلسه موثر، شرکت کنندگان نیز باید درگیر باشند و بتوانند به صورت فعال در جلسه تعامل داشته باشند.

یکی از کاربردی ترین مزایای بردهای هوشمند افزایش سطح تعامل با ارائه دهندگان در طول جلسات است.

استفاده از برد هوشمند در اتاق کنفرانس این اجازه را به شما  می‌دهد تمرکز از ارائه دهنده به مخاطبان نیز منتقل شود و این امر باعث می‌شود که چندین شرکت کننده در جلسه بتوانند به طور همزمان روی یک سند و مطلب نکات و نظرات خود را برای ارائه به سایرین در جلسه یادداشت کنند یا اگر می‌تواند مدارک  و اسنادی که روی سیستم خود دارند را با سایرین به اشتراک بگذارند. همه این قابلیت‌های توانمند در نسل جدید تخته‌های هوشمند قابل استفاده هستند.

مزیت شماره 3: کارها سریع‌تر پیش می‌روند

چندین کار وجود دارد که شرکت‌ها می‌توانند برای کمک به تیم خود برای بهره‌وری بیشتر انجام دهند. عوامل سیستمی مانند نحوه جریان اطلاعات در اعضای تیم و طراحی فیزیکی اتاق کنفرانس شما تاثیر زیادی بر بهره وری و کارایی دارد.

اتاق‌های کنفرانس مجهز به سیستم‌های برد هوشمند به تیم‌ها کمک می‌کنند کارها را سریع‌تر انجام دهند. یکی از دلایل این است که این سیستم‌ها امکان همکاری را به روش‌هایی را فراهم کرده که ده سال پیش غیرقابل تصور بود. قابلیت‌های جدید و قابلیت‌های افزوده شده، همکاری دیجیتالی را بهبود بخشیده و بسیاری از موانع موفقیت را که جلسات با استفاده از فناوری قدیمی‌تر از آن رنج می‌بردند، برداشته است.

این در محیط کار دیجیتالی و مشارکتی امروزی بسیار مهم است. یک مطالعه دانشگاه استنفورد نشان داد که همکاری چیزی است که این روزها کارها را در محیط کار را به پیش می‌برد. به علاوه، بر کسی پوشیده نیست که کارکنان از کار تیمی لذت می‌برند. در واقع طبق مطالعه انجام شده کار گروهی انگیزه آن‌ها را افزایش می‌دهد.

با سبک کار مشترک امروزی، همه باید بتوانند ایده‌ها و مطالب خود را با کل تیم به اشتراک بگذارند. همه افراد تیم، چه آن‌هایی که به صورت حضوری در اتاق کنفرانس هستند، چه کسانی که به صورت غیر حضوری در جلسه شرکت دارند، از تعامل موثر در جلسات لذت می‌برند و بازخورد جلسه نیز بالا می‌رود.

فناوری اتاق کنفرانس باید تصاویر روشن و واضحی را ارائه دهد که بتواند افراد را جذب کند. یک تصویر ثابت روی تخته سفید دیگر برای افراد یک جلسه جذاب و کافی نیست. از اشتراک‌گذاری محتوا گرفته تا حاشیه‌نویسی آن محتوا تا آرشیو و ذخیره محتوا امکاناتی هستند که در برد‌های هوشمند امروزی وجود دارند.

مزیت شماره 4: کیفیت جلسات را بالا ببرید

با تشویق به مشارکت بیشتر شرکت کنندگان در جلسه و با ایجاد امکان تعامل در گفتگو‌ها برای همه، خروجی جلسات بسیار مفید‌تر و کاربردی‌تر شد و جلسات به صورت مشارکتی‌تر برگزار شده‌اند. در اینجا چند نمونه از نحوه عملکرد این کار وجود دارد:

  • وقتی بازاریابی و فروش می‌توانند به راحتی داده‌ها را با استفاده از برد هوشمند در طول جلسه به اشتراک بگذارند.
  • هنگامی که کارمندانی که به صورت غیر حضوری برای شما کار می‌کنند نیز می‌تواند در جلسات شما مشارکت داشته باشند و با بقیه همکاران تعامل داشته باشند.

همه این قابلیت‌ها پیشرفت‌هایی را در بهبود کیفیت جلسات ایجاد کردند.

مزیت شماره 5: کنفرانس را هر طور که دوست دارید انجام دهید

کنفرانس در محیط‌های بسیار متفاوتی نسبت به گذشته انجام می‌شود. بردهای هوشمند در کنار سایر تجهیزات به روز در بالا بردن کیفیت برگزاری جلسات نقش بسیار مهمی دارند.

به عنوان مثال این بردهای هوشمند به شما این امکان را می‌دهند تا فقط با انجام یک کلیک داده‌های خود را با سایر افراد در جلسه به اشتراک بگذارید، حتی به آن‌ها این اجازه رو بدهید که بتوانند در این داده‌ها تغییراتی را ایجاد کنند.

مزیت شماره 6: به کارکنانی که به صورت غیر حضوری در جلسه هستند احساس بهتری دهید

بردهای هوشمند می‌توانند افرادی که به صورت غیر حضوری در جلسات شرکت می‌کنند را به هم نزدیک‌تر کنند و حس یک جلسات حضوری را فراهم می‌کنند. اما این آخر قضیه نیست، از طریق این بردهای هوشمند می‌توانید اطلاعات را با سایر افراد شرکت کننده در جلسه به اشتراک بگذارید.

خبر خوب این است که کارکنان می‌توانند به راحتی محتوا را از طریق تلفن همراه خود (چه ویندوز، مک، iOS یا Android) به اشتراک بگذارند.

پس از اشتراک گذاری، محتوا می‌توانید به صورت زنده و همزمان نکاتی را روی محتوا یادداشت کنید و چندین کاربر به طور همزمان به آن دسترسی داشته‌باشند. حتی محتوای گوشی نیز فورا با کیفیت بصری عالی برای استفاده همه قابل دسترسی است.

مزیت شماره 7: نصب و راه اندازی سریع بدون نیاز به متخصص

تخته‌های سفید تعاملی ( بردهای هوشمند ) امروزی (به ویژه مدل‌های IFPD) به صورت کاملا ساده و سریع و بدون نیاز به متخصص نصب و راه اندازی می‌شوند.

به عنوان مثال، امنیت سازمانی یک نگرانی اصلی برای مشاغل است. بردهای هوشمند از الگوریتم رمزگذاری بسیار امن AES-256 در سراسر جهان استفاده می‌کند. این سطح از امنیت همچنین برای محافظت از تراکنش‌های بانکی، سوابق پزشکی و داده‌های طبقه بندی شده دولتی استفاده می‌شود. تیم‌های امنیتی می توانند مطمئن باشند که اطلاعات شرکت به اشتراک گذاشته شده در یک جلسه ایمن است. این الگوریتم تقریبا با هر دستگاهی کار می‌کند و از دستگاه‌های Windows، iOS، Mac، Android و Chrome پشتیبانی می‌کند.

مزیت شماره 8: صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری

این بردهای هوشمند از آنجایی که خرابی کمتری دارند، در طولانی مدت باعث صرفه جویی در هزینه‌های سازمانی می‌شوند.

هزینه کل مالکیت این بردهای هوشمند مدرن به طور قابل توجهی کمتر از سایر راه حل های اتاق کنفرانس است.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =