نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

8 نکته که برای موفقیت دیجیتال ساینیج باید بدانید

تاریخ انتشار: 2019/10/22

موفقیت دیجیتال ساینیج

در این مقاله قصد داریم تا به 8 نکته اساسی که موفقیت دیجیتال ساینیج را از نظر متخصصان این صنعت تایید می کند اشاره کنیم و آن ها را مورد ارزیابی قرار دهیم.

8 نکته در موفقیت دیجیتال ساینیج

1- موضوع مورد نظرتان را مشخص کنید.

وقتی به دیجیتال ساینیج و استفاده از تکنولوژی در یک محیط فیزیکی فکر می کنید، مهمترین چیزی که پیش از هر مساله ای باید مورد توجه قرار گیرد موضوعی است که می خواهید در مورد آن محتوا آماده کنید. داستانی که می خواهید با کاربران به اشتراک بگذارید چیست و چه محتوایی برای روایت این داستان در دست دارید؟

2- فکر کردن درباره نحوه ارزیابی بازخوردها از ابتدا

نکته دیگری که اغلب متخصصان صنعت دیجیتال ساینیج به آن اشاره می کنند فکر کردن و کسب آمادگی لازم جهت ارزیابی بازخوردها از همان مراحل ابتدایی است. اینکه محتویات چطور مورد ارزیابی قرار می گیرند، پیام های منتقل شده تا چه اندازه تاثیر گذار هستند و بازخورد ها از تولید محتوای مذکور چقدر است، موضوعاتی هستند که برای سنجش و ارزیابی امور انجام شده حیاتی هستند.

3- تحقیقات محیطی انجام دهید

بسیاری از کمپانی ها به شما مراجعه خواهند کرد و به شما خواهند گفت که آن ها کسب و کار شما را متحول خواهند کرد و هر کاری که فکرش را بکنید برایتان انجام خواهند داد. به حرف ها توجه نکنید و وارد تحقیقات محیطی شوید و خودتان ارزیابی کنید که آیا اظهارات این کمپانی ها درست است یا خیر.

دیجیتال ساینیج پدز

4- محصولتان را به درستی انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که محصولاتی که خریداری می کنید با هم سازگاری داشته باشند. برای انتخاب درست محصول باید به سوالاتی مثل : قرار است از دیجیتال ساینیج در چه محلی استفاده شود؟ نور محیطی که قرار است ساینیج در آن استفاده شود به چه میزان می باشد؟ آیا فضای مورد استفاده فضای باز است یا بسته؟ اگر قرار است از دیجیتال ساینیج در فضای باز استفاده کنید به نمایشگر ها با میزان روشنایی نیاز خواهید داشت.

نکته مهم دیگر ابعاد نمایشگر هاست. ابعاد نمایشگر یکی از نکات با اهمیت در راه اندازی دیجیتال ساینج می باشد. ابعاد نمایشگر ها بسته به مکان و نوع عبور و مرور ها می تواند متفاوت باشد.

5- بر روی موارد استفاده، تمرکز کنید.

حتما به مواردی که قصد استفاده از دیجیتال ساینیج در آن را دارید فکر کنید. مکانی که قرار است از آن استفاده کنید کجاست؟ افرادی که در آن محیط قرار دارند اغلب مشغول انجام چه کاری هستند؟ شما از چه مواردی می توانید استفاده کنید تا تجربه کاربری مشتریان را بهبود ببخشید و مواردی از این قبیل.

6- دامنه کارهایی که باید انجام شوند را مشخص کنید

یکی دیگر از مواردی که در موفقیت دیجیتال ساینیج نقش مهمی دارد، مشخص شدن کارهایی که باید انجام دهید در کنار تهیه چک لیست برای پیگیری مداوم کارها، برای پیش برد سریعتر و بهتر امور مورد نیاز، از نکات مهم می باشند.

7- اهدافتان را مشخص کنید

اگر اهدافتان را قبل از اینکه شروع به نصب نمایشگر ها بکنید و یا شروع به انجام مذاکرات برای تهیه نرم افزار دیجیتال ساینیج کنید مشخص کرده باشید، نیمی از راه را پیموده اید. متاسفانه تعداد کمی از افراد به این موضوع اهمیت می دهند.

8- از سیستم مدیریت محتوای مناسب استفاده کنید.

سیستم مدیریت محتوای دیجیتال ساینیج را با دقت انتخاب کنید. این موضوع به اعمال تغییرات لازم، گسترش و پیشبرد موضوع محتویات و همچنین دسترسی های موجود به نرم افزار از مکان ها و در زمان های مختلف حائز اهمیت می باشد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =