اینجاییم تا به شما کمک کنیم

مشکلات فنی دستگاه‌تان را برطرف می‌کنیم

شرکت نوآوران تحقیق به منظور حفظ خاطر و رضایت مشتریان خدمات تعمیرات و پشتیبانی مثل عیب یابی، سرویس، تعویض قطعات و کلیه امور مربوط به دیتا ویدئو پروژکتور را با بالاترین کیفیت حتی در محل مشتری انجام می دهد.

تعمیر ویدئو پروژکتور

متن سربرگ خود را وارد کنید.

ویدئو پروژکتور

ویدئو کنفرانس

سیستم کنفرانس

دیجیتال ساینیج

ویدئو پروژکتور

استفاده از قطعات اصلی

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق جهت اطمینان از کیفیت قطعات تعویضی این اطمینان را به شما می‌دهد که فقط و فقط از قطعات اورجینال برای تعمیر دستگاه شما استفاده می‌کند.

عیب‌یابی رایگان

نیازی ندارید که برای پیدا کردن تعمیرکار حرفه‌ای نگران هزینه‌ی اولیه‌ی مراجعه باشید. مراجعه برای عیب‌یابی را مهمان نوآوران خواهید بود. کافیست با دستگاه خود به شرکت مراجعه کنید.

گارانتی تعمیر و سرویس

ما تضمین می‌کنیم که دستگاه مرجوعی شما را طوری تعمیر و یا سرویس می‌کنیم که بعد از خروج آن از شرکت دیگر نیازمند بازگشت برای آن مشکل نباشید.

تیم فنی متخصص و مجرب

تیم تعمیرات و پشتیبانی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با بیش از 25 سال سابقه‌ی فنی در کار با و تعمیر سیستم‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی خروجی کار شما را تضمین می‌کنند.

تعمیر و سرویس

ویدئو پروژکتورها تجهیزاتی هستند که در مراکز متعددی مثل مراکز آموزشی، سالن‌های کنفرانس و … کاربرد دارند. این دستگاه‌ها در گذر زمان دچار مشکلاتی می‌شوند که نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. اگر چه استفاده صحیح از این وسایل موجب افزایش طول عمر آن‌ها می‌شود، اما بروز خرابی و مشکل در این دستگاه‌ها، همانند سایر تجهیزات صوتی و تصویری غیرقابل اجتناب می‌باشد. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان یکی از فعال‌ترین نمایندگی‌های تعمیر انواع ویدئو پروژکتور‌ها است که با بهره گیری از سال‌ها تجربه و با استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری مرتبط با ویدئو پروژکتورها را با قطعات اورجینال به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

تعمیر ویدئو پروژکتور
ویدئو پروژکتور

راهنمای نصب

از نظر مشتریان نصب دیتا پروژکتور و پرده نمایش کاری آسان به نظر می‌رسد اما عدم توجه به جابه‌جایی درست ویدئو پروژکتور و پرده نمایش موجب ایجاد تصویری نامناسب می‌گردد. توصیه می‌شود برای نصب دیتا پروژکتور از کارشناسان حوزه نصب استفاده شود.
هزینه نصب دیتا پروژکتور به عوامل متعددی از قبیل نوع دستگاه، ابعاد پرده نمایش، میزان و نوع کابل و داکت های مصرفی بستگی دارد.
جهت نصب ویدئو پروژکتور هم می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان نوآوران شما را راهنمایی کنند و یا به بخض ویدیوهای آموزشی مراجعه کنید.

فیلم های آموزشی

در این بخش می‌توانید ویدئوهای آموزشی مربوط به بخش تعمیرات و پشتیبانی شرکت نوآوران تحقیق را مشاهده کنید.

راهنمای نصب و استفاده صحیح

امروزه استفاده از دیتا پروژکتورها در تمامی مکان‌هایی که تصویر با ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا و در عین حال هزینه کم مورد نیاز است، یک اصل مهم و رایج می باشد، اما جهت بالاترین کیفیت و کارایی باید نکات مهمی را مد نظر داشت.

از جمله این موارد در ابتدا باید به طریقه‌ی نصب صحیح با رعایت اصول ایمنی و فنی اشاره نمود که نیازمند استفاده از تکنیسین‌های مجرب در این زمینه می‌باشد تا بالاترین کیفیت و تصویر مناسب از لحاظ ابعاد و شفافیت حاصل گردد. نکته‌ی مهم دیگر استفاده صحیح از دستگاه طبق راهنمای ارائه شده توسط سازنده است که عدم موارد اشاره شده می‌تواند موجب کاهش کارایی و یا حتی آسیب جدی به دستگاه و یا شخص استفاده کننده شود.

تعمیر ویدئو پروژکتور