پروژه دیتا پروژکتور

پروژه راه اندازی دیتا پروژکتور اداره کل کار و تامین اجتماعی بجنورد

دیتا پروژکتور

تجهیز اداره کل کار و تامین اجتماعی بجنورد به دیتا پروژکتور هیتاچی اولین همکاری این سازمان با شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد. این مجموعه جهت تجهیز اتاق جلسات خود ویدیو پروژکتور هیتاچی بهمراه یک عدد برد هوشمند iBoard از شرکت مهندسی نواوران تحقیق خریداری نمود.
مطابق روند جاری شرکت نوآوران تحقیق، تهیه و تامین ویدئو پروژکتور برای این سازمان نیز بلافاصله پس از ارجاع سفارش انجام شد و دیتا پروژکتورها و اسمارت برد هوشمند سفارش داده شده بلافاصله نصب و راه اندازی گردیده‌اند.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به منظور افزایش عمر و کارایی ویدیو پروژکتورهای خود همواره اقدام به ارائۀ سرویس‌های دوره‌ای از محصولات فروخته شده خود می‌نماید تا بتواند به مشتریان خود کمک کند تا از دستگاه‌های خود در طولانی‌ترین زمان و با بهترین کیفیت ممکن بهره برداری نمایند.

لیست ویدئو پروژکتور های قوه قضائیه

-ویدیو پروژکتورهیتاچی
-پردۀ نمایش
-برد هوشمند iBoard

خدمات پس از فروش دیتا پروژکتور

از آنجا که حمایت از مشتری همیشه در دستور کار شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بوده و خواهد بود، کارشناسان دپارتمان هوشمندسازی شرکت نوآوران تحقیق با تماس‌های مداوم و ارائه سرویس‌های دوره‌ای از عملکرد مناسب تجهیزات دیتا پروژکتور خود اطمینان یافته و خریداران را در بهره برداری بهینه از محصولات خود یاری می دهند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  38  =  41