دانستنی های ویدئو کنفرانس

نحوه برگزاری ویدئو کنفرانس + 3 نکته برای استفاده در اتاق کنفرانس

نحوه استفاده از ویدئو کنفرانس

اتصال به یک کنفرانس ویدیویی از لپ تاپ شما به اندازه ای ساده است که فقط کافی است نرم افزار ویدئو کنفرانس مورد علاقه خود را نصب کنید، از وب کم و هدفون های متصل شده استفاده کنید و به اتاق جلسات مجازی خود متصل شوید. اما بیشتر جلسات حداقل یک اتاق جلسه دارند تا در آنجا گروه ها به یکدیگر بپیوندند و استفاده از فقط یک لپ تاپ و جمع شدن همه اعضا دور آن برای تماس ویدیویی اسکایپ جوابگو نیست. اما راه حل بهتری برای کنفرانس اینترنتی وجود دارد، که این شامل نرم افزار پیچیده کنفرانس نیست. در ادامه نحوه استفاده از ویدئو کنفرانس را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید جلسات تجاری مفید و حرفه ای خود را به راحتی برگزار کنید.

ویدئو کنفرانس

3 ابزار لازم برای راه اندازی ویدئو کنفرانس

استفاده از ویدئو کنفرانس سخت افزاری باعث می شود که استفاده از اتاق کنفرانس راحتتر باشد. بهتر است ابتدا با سه ابزار مورد نیاز هنگام تنظیم کنفرانس ویدئویی آشنا شوید:

  1. تلویزیون متصل به هم (یا با چندین نمایشگر)

اتاق های کنفرانس ممکن است کوچک یا بزرگ باشند، و مهم است که صفحه نمایش با اندازه اتاق مطابقت داشته باشد. اینجا کلیک کنید تا در مورد انتخاب صفحه نمایش کنفرانس ویدئویی و مزایای نمایشگرهای 4k و اینکه چگونه نمایشگرهای دوگانه می توانند یک فضای اختصاصی برای نمایش ایجاد کنند، آگاه شوید. اما قانون کلی این است که هرچه اتاق بزرگتر باشد، صفحه نمایش هم باید بزرگتر باشد.

  1. سیستم ویدئو کنفرانس

با استفاده از یک دوربین با کیفیت بالا و کدک، یک ویدئو کنفرانس اطلاعات ویدئویی رمزگذاری شده را ارسال و دریافت می کند و آن را به عنوان فیلم زنده در صفحه نمایش جلسه شما پخش می کند. همانطور که یک وب کم به عملکرد پردازش لپ تاپ شما نیاز دارد، یک سیستم ویدیو کنفرانس اجزایی بسیار بیشتر از یک دوربین دارد که باید پردازش شوند. سیستم های همه کاره مانند سیستم های کنفرانس ویدئویی 4k برای اتاق جلسه تولید شده که تنها با هدف دریافت و انتقال فیدهای ویدیوی 4k بی عیب و نقص بر روی بستر اینترنت طراحی شده است.

  1. Phone HD

Phone HD با صفحه نمایش لمسی یک رابط کاربری اختصاصی است که امکان انتخاب گزینه های فهرست، کنترل گزینه های دوربین / شیب / زوم دوربین و راه اندازی تماس ها را فراهم می کند. میکروفن و Phone HD که برای کنفرانس های ویدئویی ساخته شده اند، به کمک لغو انعکاس صدا، کنترل خودکار افزایش صدا و کاهش سر و صدا به طور خودکار، به اتاق جلسات و شرکت کنندگان کنفرانس، صوتی شفاف و روشن را ارائه می دهند.

آموزش کامل راه اندازی، نحوه استفاده از ویدئو کنفرانس و رفع مشکلات را بررسی کنید تا بدانید که چگونه می توانید یک دستگاه ویدئو کنفرانس را راه اندازی کرده و با آن کار کنید و به کمک این سه مرحله ساده، چندین دقیقه مکالمه ویدیویی 4k انجام دهید:

  1. ویدیو کنفرانس را به نمایشگر اتاق کنفرانس وصل کنید.
  2. ویدیو کنفرانس را در بستر شبکه یا اینترنت قرار دهید.
  3. اولین کنفرانس ویدئویی خود را برقرار کنید و از مزیت ارتباط مستقیم لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =