نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

آیا با تنها نرم افزار ایرانی در حوزه لابراتوار آموزش زبان آشنایی دارید؟

تاریخ انتشار: 2018/07/25

لابراتوار آموزش زبان

لابراتوار آموزش زبان از گذشته تا به امروز یکی از تجهیزات کمک آموزشی مهم در ارائه متدهای آموزش زبان بوده است. این تجهیزات جهت ایجاد جذابیت در فرآیند آموزش، بالا بردن بازده کاری، طبقه بندی سطوح آموزش و در نهایت تعامل بیشتر بین استاد و دانشجو تاثیر بسزایی داشته است.
به علت تغییرات تکنولوژی لابراتوار آموزش زبان از سخت افزار به نرم افزار، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با بیش از 2 دهه فعالیت در حوزه آموزش با هدف حمایت از تولید داخلی، کمک به اقتصاد کشور و خارج نشدن ارز شروع به طراحی، برنامه نویسی و تولید نرم افزار آموزش زبان با برند کلسمیت نمود.

لابراتوار آموزش زبان

برخی از مزایای نرم افزار لابراتوار آموزش زبان

-طراحی صفر تا صد این نرم افزار بر اساس نظام آموزشی کشور
-دارا بودن سرور و هسته اصلی داخلی
-امنیت بالا

بواسطه در اختیار بودن تمامی قسمت های نرم افزار کلسمیت، قابلیت خصوصی سازی بنا بر سلیقه مشتریان نیز وجود خواهد داشت.
در طی سال های اخیر نسخه های مختلفی از نرم افزار کلسمیت بر اساس نیاز مشتریان بروز رسانی شده و با عنایت به جلسات و پایلوت های مختلف در دانشگاه های بزرگ و مرجع کشور نسخه نهایی بر اساس جدید ترین روش های آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.
نرم افزار آموزش زبان کلسمیت کلیه مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح را دریافت نموده و بعنوان اولین و تنها نرم افزار تولید داخل در حوزه لابراتوار زبان را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

2 thoughts on “آیا با تنها نرم افزار ایرانی در حوزه لابراتوار آموزش زبان آشنایی دارید؟

  1. مجیدی گفت:

    واقعا نرم افزار لابراتوار زبان شما ایرانی است یا کپی و کرک شده است؟

    1. Bahadori گفت:

      بله لابراتوار زبان کلسمیت کاملا ایرانی است و توسط برنامه نویسان و متخصصان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق طراحی و تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =