لابراتوار زبان

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان،بازدید حضوری و دریافت طرح و پیشنهاد فنی درخواست خود را در وب سایت ثبت و یا با شماره تماس 42981-021 داخلی 401 تماس حاصل نمایید.

لابراتوار زبان

لابراتوار زبان – لابراتوار آموزشی چند منظوره

لابراتوار زبان یا به بیان کلی تر لابراتوار آموزشی٬ یک سیستم هوشمند چند منظوره است که می توان به منظور ارتقای سطح آموزشی دانشگاه ها، ادارات، موسسات و آموزشگاهها از آن بهره برد. با استفاده از روش های نوین آموزشی و با بهره گیری از تجهیزات دیجیتالی و چندرسانه ای لابراتوار زبان، می توان با صرفه جویی در زمان و در مدت بسیار کم به نتیجه مطلوب دست یافت.
لابراتوار زبان به اساتید این امکان را می دهد که با استفاده از رسانه های صوتی و تصویری تعامل بهتری با دانشجویان داشته باشند و بتوانند به افرادی در سطوح متفاوت به طور همزمان آموزش دهند. در این شیوه دانشجویان می توانند مستقیما به محتوای آموزشی خود در سیستم های مجزا دسترسی داشته باشد و اهدافی را که اساتید برای آنها تعیین می کنند دنبال کنند. به این ترتیب حتی در کلاسهای با ظرفیت بالا، اساتید وقت کافی برای آموزش و سنجش دانشجویان خواهند داشت زیرا می توانند برنامه های آموزشی را در نرم افزار تعیین کرده و اجرای آن را به سیستم واگذار کنند.
این لابراتوار زبان آموزشی چند منظوره به گونه ای طراحی شده که برای دانشجویان جذابیت دارد و درنتیجه تمرکز آنها را بالابرده و راندمان آموزشی را افزایش می دهد.
از ویژگی های منحصربفرد لابراتوار زبان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان گروهبندی
  • ارسال و ذخیره صدا و تصویر با کیفیت بالا
  • امکانات مکالمه یک نفره چند نفره و کلی
  • تطابق تلفظ و آواشناسی
  • امتحان گیری و تصحیح اوراق به صورت اتوماتیک
  • پخش صوت و فیلم با کیفیت و صدای یکسان در کل کلاس یا فقط برای یک گروه دانشجوی خاص

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نماینده رسمی و انحصاری برند چیرو (CHIeru) و همچنین تولیدکننده برند کلسمیت(Classmate) در حوزه آخرین متد آموزشی نرم افزار های لابراتوار زبان می باشد

برای مشاهده سایت تخصصی لابراتوار زبان اینجا کلیک کنید:

لابراتوار زبان

     لابراتوار زبان        کاربرد لابراتوار زبان  کیس استادی لابراتوار زبان

تجهیزات جانبی لابراتوار زبان        ویژگی فنی لابراتوار زبان         

امکانات لابراتوار زبان

امکانات لابراتوار زبان

Showing all 2 results