پروژه دیتا پروژکتور

نصب دیتا پروژکتور هیتاچی در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیتا پروژکتور
درباره بنیاد شهید و امور ایثارگران

بنیاد شهید و امور ایثارگران یکی از نهادهای انقلابی است که جهت حفظ یاد و خاطره شهدا، تبیین و احیای روحیه شهادت طلبی و یاری رساندن به خانواده های معظم شهدا در حال خدمتگزاری است. به منظور اجرای بهتر برنامه ها و هماهنگی های متعدد این بنیاد شامل برگزاری سمینارها و همایش ها و مراسم یادبود شهدا و همچنین کلاسهای آموزشی و فرهنگی جهت پرورش روحیه شهادت طلبی با آموزه های ملی و مذهبی نیاز به استفاده از ابزار و وسایل پیشرفته و به روز دارد تا بتواند از یک سو برنامه های آموزشی خود را با بالاترین کیفیت برای کودکان و جوانان ارائه دهد و مفاهیم  انقلابی و مذهبی را در قالب برنامه های نمایشی جذاب عرضه کند و هم از سوی دیگر کارایی و بهره وری سمینارها، جلسات و همایش های برگزار شده را به بالاترین حد ممکن برساند.

نصب دیتا پروزکتور هیتاچی در بنیاد شهید

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز در جهت ارتقای سطح کیفی امور آموزشی و کارایی همایش ها و جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران، یکی از پیشرفته ترین دیتا پروژکتور های هیتاچی را با مدل CP-WX4022WN در سالن کنفرانس و آموزش این بنیاد نصب کرد. این دیتا پروژکتور چند منظوره را می توان برای ارائه تصاویر و ویدئوهای آموزشی با بهترین کیفیت مورد استفاده قرار داد. دیتا پروژکتور مدل CP-WX4022WN با قابلیت اتصال به کامپیوتر ارائه پرزنت ها و مطالب مربوط به جلسات و همایش ها را بسیار آسان کرده اند. همچنین عمر طولانی این دستگاهها با توجه به لامپ کم مصرف آنها نیز از دیگر ویژگی های شایان توجه آنها است.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با دارا بودن نمایندگی انحصاری شرکت هیتاچی، کلیه دیتاپروژکتورها را با یک سال گارانتی دستگاه و پنج سال خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code