پادکست, دانستنی های ویدئو کنفرانس

نقش ویدئو کنفرانس در حفاظت از محیط زیست

ویدئو کنفرانس

حفظ محیط زیست یک وظیفه همگانی است

کسب و کارها و مصرف کنندگان به طور یکسان از اهمیت حفاظت از محیط زیست آگاه هستند و شرکت ها در سراسر جهان بر روی چالش کاهش اثرات زیست محیطی در حال تلاش می باشند زیرا مسئولیت اجتماعی شرکت ها و مقررات دولتی کسب و کار را به سمت آگاهی بیشتر محیط زیست سوق می دهد. در اکثر کشورها انتظار می رود شرکت ها به سوی یک استراتژی شرکت سبزتر تلاش کنند و اقدامات خاصی را برای پیوستن به اهداف زیست محیطی انجام دهند. یکی از بزرگترین نگرانی های شرکت ها در مورد تاثیرات زیست محیطی، انتشار کربن است.

زمین هرساله درحال گرم تر شدن است که این گرمای فزاینده اثر مستقیم گازهای گلخانه ای می باشد. امروزه کسب و کارهای مختلف بطور یکسان از اهمیت حفاظت از محیط زیست اگاهی دارند.

اهمیت ویدئو کنفرانس در حفظ محیط زیست

کاهش سفر یک روش قابل اندازه گیری برای کمک به کاهش انتشار کربن است. سیستم ویدیو کنفرانس می تواند کمک شایانی به کاهش سفرهای تجاری، ماموریت ها و خدمات پشتیبانی انجام دهد. طی  تحقیقات انجام شده   اگر شما 20 درصد از سفر تجاری در اتحادیه اروپا را با ویدیو کنفرانس جایگزین کنید، میزان انتشار کربن در سال به بیش از 22 میلیون تن کاهش خواهد یافت. این مطالعه همچنین نشان می دهد که اگر نیمی از کارکنان اتحادیه اروپا یک جلسه را با یک سیستم ویدئو کنفرانس جایگزین کنند، این مقدار 2.13 میلیون تن در سال صرفه جویی خواهد کرد.در نتیجه استفاده از کنفرانس ویدئویی به صورت مستقیم به حفظ محیط زیست و در درازمدت به کاهش اثرات گازهای گلخانه ای از طریق کاهش تولید کربن و مونوکسید کربن کمک می کند.

One thought on “نقش ویدئو کنفرانس در حفاظت از محیط زیست

  1. آرزو عظیمی گفت:

    مطلب خیلی خوبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 − = 32