دانستنی های ویدئو وال

ویدئو وال برای فروشگاه و مراکز خرید

ویدئو وال فروشگاه

چه به دنبال پیاده‌سازی یک ابزار ارتباطی جذاب با مشتری باشید و چه به دنبال ایجاد «عامل شگفت‌انگیز» برای افزایش ضریب نفوذ، استفاده از ویدئو وال برای فروشگاه ها به عنوان راهی قدرتمند برای رقابت به منظور جلب توجه خریداران در یک محیط رقابتی شناخته می‌شوند.

بر کسی پوشیده نیست که فروش رقابتی‌تر می‌شود، از خیابان‌های سطح بالا گرفته تا مراکز خرید اختصاصی، فروشگاه‌ها  دائماً به دنبال راه‌های جدیدی برای شگفت‌انگیز کردن مشتریان هستند. با توسعه فناوری‌های نمایشگر LED و نمایشگرهای چند صفحه‌ای، بازاریابی تعاملی در فروش پا را بسیار فراتر از هدف‌گیری آنلاین با نمایشگرهای ثابت در فروشگاه ها گذاشته است.

با پیشرفت فناوری و قابلیت‌های این تجهیزات در طول سال‌ها، بسیاری از فروشگاه‌ها  از ویدئو وال هم در فروشگاه و هم در خارج از فروشگاه برای ایجاد تجربیات منحصر به فرد برای مشتری استفاده می‌کنند.

مزایای نصب ویدئو وال در فروشگاه چیست؟

  • جلب توجه

خریداران امروزی مملو از اطلاعات هستند، بنابراین جلب توجه آن‌ها وقتی از کنار فروشگاه رد می شوند برای اینکه وارد فروشگاه شوند بسیار مشکل شده است. ویدیو وال‌ها در بازاریابی بسیار محبوب هستند و به فروشندگان اجازه می‌دهند کمپین‌ها، تصاویر و تبلیغات سفارشی را برای خریداران در فروشگاه به نمایش بگذارند.

ویدئووال یا همان نمایشگر صنعتی، بهتر از نمایشگرهای تبلیغاتی ساده و قدیمی و مرسوم، توجه مشتریان را به خود جلب می‌کنند، به طوری که 8 نفر از هر 10 مشتری، اذعان کرده اند که ویدئو وال ها توجه آن‌ها را برای ورود به فروشگاه جلب کرده است.

علاوه بر این، بیش از 40 درصد از خریداران می‌گویند که نمایشگرهای دیجیتال به علت آنچه در در زمان خرید به آن‌ها نمایش می‌دهند، می‌توانند نظر آن‌ها را درباره خریدی که می‌کنند، تغییر دهند.

  • مقرون به صرفه و موثر تر

استفاده از روش‌های مرسوم تبلیغات در فروشگاه‌ها بسیار ناکارآمد شده است، زیرا چاپ و نصب بنر تبلیغاتی در فضای فروش اغلب به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد. هنگامی که بخواهید تبلیغات چاپی را در نظر بگیرید، اجرای تبلیغات یا کمپین‌های بازاریابی ناگهان بسیار گران می‌شود.

عصر مدرن تبلیغات، چه در ویترین و چه در داخل فروشگاه‌ها، ممکن است سرمایه‌گذاری اولیه بیشتری نیاز داشته باشد، اما نه تنها در درازمدت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود، بلکه می‌تواند سود حاصل از بازاریابی را نیز که فقط با فشار دادن یک دکمه قابل اجرا است، افزایش دهد.

  • رقابت در فروشگاه های مدرن

با محبوبیت و رشد خرید آنلاین، چشم انداز فروشگاه‌ها تغییر کرده است. خریداران به دنبال تجربه‌های به یاد ماندنی بیشتری هستند، چیزی که نمایشگرهای صنعتی یا ویدئو وال نصب شده در فروشگاه می‌توانند به ارائه آن کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *