پروژه دیتا پروژکتور

تجهیز دانشگاه سراسری اصفهان به ویدئو پروژکتور هیتاچی

ویدئو پروژکتور
ویدئو پروژکتور چیست؟

ویدئو پروژکتور ها تجهیزاتی هستند که به عنوان محصولات چندرسانه ای کاربرهای بسیار گسترده ای پیدا کرده اند. یکی از مهمترین کاربرد های آن ها نمایش تصاویر و ویدئوهای آموزشی از طریق اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ و نمایش آن ها روی پرده یا وایت برد های هوشمند در دانشگاه ها و مدارس است.  دیتا پروژکتور های هیتاچی تقریبا توانسته اند با پیش بینی تمامی نیازهای مربوط به پخش رسانه ها در فضا های آموزشی جایگاه ویژه ای در این زمینه پیدا کنند.

نصب و راه اندازی ویدئو پروژکتور در دانشگاه سراسری اصفهان

یکی از این مراکز آموزشی دانشگاه سراسری اصفهان است که با 13 دانشکده در رشته های فنی و مهندسی و پزشکی به عنوان یکی از دو دانشگاه بزرگ شهر اصفهان شناخته می شود.
مجهز کردن کلاس های درس به ویدئو پروژکتور ها برای به روزرسانی سیستم های آموزشی و کمک به مدرسان در ارائه هر چه بهتر مطالب و دانشجویان در درک دروس با نمایش تصاویر چند رسانه ای به یک ضرورت تبدیل شده است. دانشگاه سراسری اصفهان نیز با بررسی دیتا پروژکتورهای هیتاچی و آگاهی کامل نسبت به طراحی خاص آن برای محیط های آموزشی، 12 عدد از مدل CP-EX252N را برای تجهیز کلاس های درس خود از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری کردند.

 

ویدئو پروژکتور هیتاچی

 

مشخصات دیتا پروژکتور هیتاچی :

دیتا پروژکتور مدل CP-EX252N مشخصات فنی قابل توجهی دارند از جمله :
– عمر لامپ بسیار بالا
–  پورت HDMI
– قدرت تفکیک تصاویرمناسب
– قدرت روشنایی بسیار بالا
– شفافیت تصویر کافی
– عمر لامپ طولانی
– امکان اتصال USB
– قابلیت روشن و خاموش شدن سریع

این مشخصات، مسئولان دانشگاه سراسری اصفهان را متقاعد ساخت که این تجهیزات پیشرفته می توانند به طور کامل نیازهای آموزشی مدرسان و دانشجویان را برآورده سازند. ارائه خدمات پس از فروش توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز نگرانی آنها را در خصوص بروز مشکلات احتمالی در استفاده از این تجهیزات برطرف ساخت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *