پروژه دیتا پروژکتور

تجهیز سازمان بودجه و برنامه ریزی بهارستان به ویدئو پروژکتور هیتاچی

ویدئو پروژکتور هیتاچی

یکی از کارآمدترین و با کیفیت ترین محصولاتی که توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق عرضه می شود، ویدئو پروژکتور هیتاچی است که درعین سادگی دارای ویژگی های بسیار قابل توجهی است که آن را به محصولی پرطرفدار در سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی از جمله سازمان بودجه و برنامه ریزی بهارستان تبدیل کرده است.
سازمان بودجه و برنامه ریزی بهارستان همانطور که از نامش پیداست، وظیفه خطیر تنظیم بودجه سالیانه دستگاهها و نهادهای اجرایی و تخصیص اعتبار به آنها را در راستای برنامه های توسعه پنج ساله کشور را برعهده دارد.
بدیهی است این سازمان به منظور نظارت دقیق بر اجرای پروژه ها و نحوه مصرف بودجه تعیین شده در کلیه شرکت های دولتی و خصوصی نیاز به بررسی های دقیق و موشکافانه دارد. با توجه به حجم رو افزون داده های متنی، صوتی و تصویری مجازی، استفاده از تجهیزات پیشرفت های مانند ویدئوپروژکتورها به یکی از الزامات این سازمانها تبدیل شده است.
یکی از پرطرفدارترین ویدئو پروژکتورها، مدل CP-X2542WN از برند مشهور و شناخته شده هیتاچی است که با داشتن ویژگی های کاربرپسندی که در ادامه به آن اشاره می شود؛ توانست نظر سازمان بودجه و برنامه ریزی بهارستان را به خرید آن همراه با یک عدد پرده نمایش جلب کند.
برخی از ویژگی های ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل CP-X2542WN عبارتند از:

– فناوری بهینه سازی تصویر
– ارسال و دریافت تصاویر از موبایل و تبلت با کابل
– اصلاح زاویه تصاویر از چهار جهت ( Perfect Fit )
– وزن کم حدود ۳ کیلو گرم
– روشنایی، تفکیک و شفافیت بسیار بالای تصویر
– عمر طولانی لامپ

ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل CP-X2542WN با یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش توسط مهندسین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در سازمان بودجه و برنامه بهارستان نصب و راه اندازی شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48  −  45  =