پروژه دیتا پروژکتور

راه اندازی ویدئو پروژکتور دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات

ویدئو پروژکتور

دربارۀ دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات

دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات، بزرگترین مرکز فنی و مهندسی دانشگاه پیام نور می باشد که حدود 40 رشته گرایش فنی و مهندسی داشته و رشته های خاصی همچون رباتیک و نفت در این دانشگاه ارائه می شوند. در این دانشگاه بزرگترین مجموعه آزمایشگاهی در حال راه اندازی است.

دیتا پروژکتور دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات

این دانشکده در سه سال اخیر به دانشکدۀ جدیدی در بلوار اوشان واقع در بلوار ارتش منتقل شده و در محل جدید نیاز به تجهیزات کمک آموزشی و هوشمندسازی داشت. جهت تامین ویدئو پروژکتور و برد هوشمند خود از واحد فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور مرکز تهران درخواست نمودند که شرکت‌های با سابقه تامین کنندۀ تجهیزات هوشمند ساز را به آنان معرفی کند. با توجه به سابقۀ طولانی مدت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در تامین ویدیو پروژکتور برای واحدهای مختلف دانشگاه پیام نور و ارائه تجهیزات کمک آموزشی با کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب این شرکت به عنوان یکی از منابع معتبر و مورد اعتماد آن دانشگاه جهت تامین ویدئو پروژکتور و برد هوشمند معرفی گردید.

لیست ویدئو پروژکتور و تجهیزات آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز شمیرانات

-33 ویدئو پروژکتور
-33 پردۀ ویدیو پروژکتور
-1 عدد برد هوشمند

خدمات پس از فروش دیتا پروژکتور

شرکت نوآوران تحقیق طبق سیاست‌های مشتری مدارانۀ خود جهت تبدیل کردن مشتریان قدیمی به دوستان همیشگی خود اقدام به تماس‌های دوره‌ای جهت پیگیری عملکرد مناسب دیتا پروژکتور و تجهیزات هوشمندسازی خود می نماید و در فواصل مشخص اقدام به ارائۀ سرویس های دوره‌ای جهت تجهیزات کمک آموزشی خود می نماید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code