پروژه دیتا پروژکتور

تجهیز شرکت کارگزاری بورس بیمه به ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور

شرکت کارگزاری بورس بیمه با هدف تحلیل اطلاعات سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار سعی در تامین نیازهای مالی و اقتصادی مشتریان خود دارد. این شرکت با برگزاری جلسات مشاوره در زمینه های قیمت گذاری، روش فروش و عرضه، طراحی و تشکیل نهادهای مالی، مدیریت ریسک و چگونگی سرمایه گذاری مطمئن رضایت مشتریان را جلب کرده و بهترین موقعیت های مالی را برای آنها به ارمغان می آورد.
ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل CP-X2541WN در زمینه آموزش انتخاب بسیار مناسبی است. چون با داشتن کیفیت و شفافیت بالای تصویر، ایجاد قابلیت های امنیتی مناسب، عمر بالا، نویز بسیار کم از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز به عنوان نماینده انحصاری شرکت هیتاچی، این محصول را با یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش عرضه می کند.
از همین رو شرکت کارگزاری بورس بیمه پس از مشورت با متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق یک دستگاه ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل CP-X2541WN را همراه با یک عدد پرده نمایش برای اهداف آموزشی و مشاوره خود خریداری و در سالن کنفرانس خود نصب و راه اندازی کرد.
طی نظرسنجی انجام گرفته درخصوص دستگاه ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل CP-X2541WN، مشاوران شرکت کارگزاری بورس بیمه به ویژگی های جالب توجهی از جمله مشخصات فنی نسل جدید، روشنایی و وضوح تصویر، دارا بودن ورودی ویدئو به منظور نمایش تصاویر و ویدئوهای مورد نظر با کیفیت بالا، اتصال به اینترنت وایرلس و کاربری بسیار آسان اشاره کردند که رضایت آنها را جهت استفاده از این محصول برای مشاوره و آموزش جلب کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  ⁄  7  =  1