پروژه دیتا پروژکتور

راه اندازی ویدیو پروژکتور شرکت داتیس

ویدیو پروژکتور

تاریخچه شرکت داتیس در تهران

شرکت نرم ‌افزاری داتیس آرین قشم (با نام تجاری داتین) که تا پایان سال ۹۱ به عنوان واحد راهکارهای بانکی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات فناپ فعالیت می‌کرد، یکی از شرکت‌ های پیشرو در زمینه تولید نرم‌افزار و ارائه راهکارهای جامع بانکی و مالی است که در حال حاضر با حدود ۲۰۰ نفر پرسنل، سامانه ‌های نرم‌افزاری زیر را در بانک توسعه تعاون، موسسه اعتباری آرمان، بانک قرض‌الحسنه رسالت، بانک‌ پاسارگاد، بانک گردشگری، کمیته امداد امام خمینی (ره)، شرکت تجارت الکترونیک ایران خودرو و شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد ارائه و مستقر نموده است. با توجه به نیازی که این شرکت به ویدیوپروژکتور احساس می کرد و با توجه به رضایت از خریدهای قبلی، دیتا پروژکتور را نیز به شرکت مهندسی نوآوران تحقیق سفارش دادند.

به همین منظور گفتگویی در جهت راه اندازی ویدئو پروژکتور با مدیر این پروژه داشته ایم.

چگونگی آشنایی شرکت داتین با ویدیو پروژکتور های شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را توضیح دهید.

ارتباط اولیه شرکت داتین با شرکت ما از طریق چت آنلاین بود. بعد از پرزنت اولیه این شرکت و با پاسخگویی دقیق

کارشناسان ما مشخصات و کاتالوگ های دیتا پروژکتور برای این شرکت ایمیل شد. پس از بررسی این کاتالوگ ها توسط شرکت داتین، تماس بعدی را با شرکت نوآوران تحقیق برقرار کردند و تقاضای پیش فاکتور نمودند. پس از ارسال پیش فاکتور و بررسی های لازم ویدیو پروژکتور را به شرکت ما سفارش دادند.

چه تجهیزاتی برای این شرکت نصب شده است؟

  • 1 دستگاه برد هوشمند
  • 1 دستگاه دیتاپروژکتور هیتاچی (Hitachi)

خدمات پس از فروشی که برای ویدئو پروجکشن در نظر گرفته شده است، چیست؟

خدماتی چون تماس های تلفنی ماهیانه از سوی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق باعث شده است تا این شرکت نسبت به سایر شرکت ها متمایز شود. شرکت داتین به دلیل رضایتی که از شرکت ما به جهت کیفیت ویدیو پروژکتور و نصب به موقع داشته است، دلیلی بر گسترش ارتباطات این شرکت با شرکت نوآوران تحقیق و سفارش کالاهای بعدی شرکت ما شد و در حال حاضر هم همچنان با این شرکت در ارتباط هستیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  −  1  =  5