راه اندازی دیتا پروژکتور دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دیتا پروژکتور

درباره دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دانشگاه علوم پزشکی مازندران درسال ۱۳۶۵ با توسعه آموزشگاه عالی مامایی ساری که در سال ۱۳۵۴ به عنوان اولین مرکز آموزشی شروع به کار نموده بود، بنیان نهاده شد. در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی مازندران با پذیرش بیش از ۶۰۰۰ نفر دانشجو در رشته های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، بهداشت، پیراپزشکی و پرستاری و مامایی، واحد بین الملل رامسر و در مقاطع تحصیلی متعدد با بهره مندی از ۳۷۷ عضو هیأت علمی رسالت آموزشی خویش را بنحو مطلوبی دنبال نموده است.

چگونگی نصب و راه اندازی دیتا پروژکتور در دانشگاه

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی مازندران قبل از خرید ویدئو پروژکتور از محصولات دیگر شرکت مهندسی نوآوران تحقیق استفاده کرده بودند و بدلیل رضایتی که از محصولات این شرکت داشتند، ویدیو پروژکتور خود را نیز به شرکت نوآوران تحقیق سفارش دادند. تجهیزاتی چون ۱ عدد برد هوشمند iBoard و ۳۰ عدد ویدئو پروژکتور که برای این واحد آموزشی نصب گردید. ویدئو پروجکشن از جمله تجهیزات آموزشی است که در جهت آموزش بهتر و سریعتر در اختیار اساتید و دانشجویان قرار می گیرد. ویژگی هایی که ویدیو پروژکتور هیتاچی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را از دیگر شرکت ها متمایز می کند این است که دارای کیفیتی بالا، برندی معتبر و قیمتی مناسب است. علاوه بر این شرکت نوآوران تحقیق در سایر استانهای کشور نمایندگی دارد. پس از نصب ویدیو پروژکتور توسط کارشناسان واحد ویدئو پروجکشن شرکت نوآوران، به اساتید و گروه سمعی بصری آموزشهای لازم داده شد.

خدمات پس از فروش ویدئو پروژکتور

از جمله خدمات پس از فروش ویدیو پروژکتور; ارتباط مستقیم با مشتری، پیگیری حل مشکلات به وجود آمده برای مشتری بصورت تماس مستمر، استفاده از طرح پرسش و پاسخ مشتریان، جمع آوری و جذب نظرات سازنده برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر، پشتیبانی ۵ ساله دیتا پروژکتور و برد هوشمند توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *