نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

نظر به اختلالات پیش آمده در خطوط تلفن منطقه، لطفا از طریف دکمه واتس‌اپ ، شماره تماس خود را اعلام فرمایید تا کارشناسان با شما تماس بگیرند

3 مزیت استفاده از برد هوشمند چیست؟

تاریخ انتشار: 2018/10/03

برد هوشمند

در سال های اخیر استفاده از وایت برد هوشمند بسیار محبوب شده است. مدارس درحال تجربه و به دست آوردن نتایج مثمر ثمر استفاده از این بردها در آموزش ارتباطات و همکاری بیشتر هستند.
مزیت های زیادی در مقابل وایت بردهای سنتی که در کلاس ها دهه ها در حال استفاده بوده برای به اشتراک گذاری اطلاعات و عقاید برای اعضای یک کلاس وجود دارد.
در این مقاله به سه مزیت برای استفاده از بردهای هوشمند در کلاس درس می پردازیم.

مزایای استفاده از برد هوشمند

  • بهبود آموزش

از آنجاییکه بعضی از دانش آموزان بصورت سمعی یاد می گیرند و جذب نکات شنیداری میشوند اما بعضی دیگر تحت تاثیر مطالب بصری هستند. بردهای هوشمند تعاملی این شانس را فراهم می آورد که هر دو قشر یادگیرنده جذب اطلاعات ارائه شده شوند. بدین ترتیب دریافت و تحلیل اطلاعات بهبود خواهد یافت.

  • ذخیره سازی سریع

تصویر صفحه وایت برد هوشمند قابل پرینت و ذخیره است پس نیازی نیست تا دانش آموزان از اطلاعات ارائه شده جزوه تهیه کنند زیرا تمرکز خود را در بهتر درک نمودن درس از دست خواهند داد. این موضوع باعث خواهد شد تا بصورت گروهی و متمرکز در بحث های مطروحه شرکت کنند و بهره وری کلاس افزایش یابد.

  • ایجاد مشارکت

 با یکپارچه سازی یک برد هوشمند با هدف آموزش یا استفاده در دفتر کارتان شما می توانید روح  همکاری بیشتر را تشویق کرده و باعث ایجاد محیط مشارکتی گردید. در محیط اجازه می دهید دانش آموز یا دانشجو و یا حتی همکار شما قسمتی از پروسه تدریس یا کار باشد چیزی بیشتر از یک شنونده محض برای اطلاعات تکراری.
در ضمن می توانید در کامپیوتر فایل پرزنتیشن خود برای والدین / معلم/ کنفرانس آموزشی تهیه کنید و روی برد هوشمند نمایش دهید. مدرسان می توانید ویدئوی آموزشی خود را روی نرم افزارهای مختلف یا آنلاین تهیه کنند. بدین ترتیب دانش آموزان به راحتی استفاده آنلاین از اطلاعات موجود را فرا خواهند گرفت.
لطفا توجه داشته باشید برای استفاده از بردهوشمند به دستگاه ویدئو پرژکتور نیز نیاز خواهید داشت.
اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد بردهوشمند و دیتا پرژکتور دارید از وب سایت شرکت مهندسی نوآوران بازدید فرمائید.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 7 =