درباره ما

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در سال ۱۳۷۴ به همت کادری متخصص با هدف تامین و ارائه تجهیزات کمک آموزشی، دیداری و شنیداری در ایران آغاز به کار کرد.این شرکت توانسته است با بیش از ربع قرن تجربه حضور موفق خود در بازار ایران با سرمایه گذاری گسترده مالی و اتکا بر نیروهای متعهد و با تجربه، بخش قابل توجهی از نیازهای بخش دولتی و خصوصی را برآورده کند.روند اجرایی شرکت نوآوران بر اساس تعهد، صداقت و مشتری مداری بنا شده است و کلیه محصولات ارائه شده دارای یک تا دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند.

میکروفن کنفرانس

مشاهده محصولات مرتبط

دوربین کنفرانس آتوترک

این دوربین‌های کنفرانس قابلیت چرخش اتوماتیک به سمت سخنران در حین جلسه را دارند
مشاهده محصولات مرتبط

مانیتور کنفرانس

مشاهده محصولات مرتبط

خدمات ما

در شرکت نوآوران تحقیق، خدمات فنی به عنوان بخش بسیار حیاتی و اساسی شرکت مورد توجه قرار می‌گیرد. تیم فنی ما، بهترین متخصصان و کارشناسان را در بر دارد که با تجربه و دانش فنی عالی، توانایی ارائه خدمات پیشرفته و حرفه‌ای به مشتریان را داشته باشد.

مقالات

برند‌های ما

محصولات شرکت نوآوران تحقیق، با به کارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و با توجه به جزئیات و دقت بی‌نظیر در تولید، به عنوان برندهای پیشرو در صنعت شناخته شده‌اند. با تکیه بر تیمی مجرب و متخصص، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق همواره تلاش کرده‌ است تا نیازها و انتظارات مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. عملکرد استثنایی و کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده توسط این برندها، آنها را به یک انتخاب برتر تبدیل کرده است.