تازه ها

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه (دیجیتال ساینیج) بانک گردشگری

دیجیتال ساینیج بانک گردشگری

امروزه با توجه به گسترش سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دیجیتال ساینیج و مزایای این سیستم ها یکی از مراکزی که استفاده از این سیستم های اطلاع رسانی یکپارچه را مورد توجه قرار داده اند، بانک ها می باشند.

به دلیل حساسیت بسیار بالای شبکه و زیر ساخت بانک ها، بانک های عامل به راحتی هر نرم افزاری را نمی توانند وارد شبکه خود کنند. در واقع نرم افزار باید تاییدیه های فناوری اطلاعات، زیر ساخت شبکه، روابط عمومی، حراست و … را پاس کنند.

همچنین، متاسفانه به دلیل امنیت پایین نرم افزارهای open source و به اصطلاح ایرانی بانک های هوشمند امروزی نرم افزاری را انتخاب می کنند که در آینده بتوانند به روز رسانی ها و update های نرم افزار را داشته باشند.

همچنین نرم افزار با لایسنس واقعی به دلیل برخورداری از امنیت بسیار بالا و امکانات متعدد، موجب شده است تا بانک های کشور عزیزمان ایران پس از پرس و جو از بانک های مشابه بین المللی به این نتیجه برسیدند که نرم افزار PADS4 در بانک جهانی، دویچه بانک اروپا، بانک NBD و خیلی از بانک های بین المللی نصب و راه اندازی شده است.

از مهمترین مواردی که در خرید نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه باید در نظر گرفته شود، این است که پشتیبانی این محصولات بسیار بسیار مهمتر از خرید آنها می باشد. لذا در هنگام خرید نرم افزار اطلاع رسانی یکپارچه، انتخاب و مذاکره با شرکت های با اصل و نسب بسیار مهم می باشد چرا که خیال خریداران را از نظر به روز رسانی ها و پشتیبانی های مورد نیاز نرم افزار تا حد بسیار زیادی راحت می کند.

بانک گردشگری با توجه به گسترش میزان استفاده از دیجیتال ساینیج ها و بنا بر دستورالعمل های موجود بانک مرکزی و پس از تست تمامی نرم افزاری واقعی بالایسنس PADS4 را انتخاب کرد.

درباره بانک گردشگری

بانک گردشگری اولین بانک تخصصی و خصوصی در زمینه گرشگری در ایران است. این بانک در تاریخ 1389/10/30 مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ نموده و تا مرداد ماه سال 1394شمار شعب این بانک به 85 رسید. این بانک با تاکید بر صنعت گردشگری و در صرف منابع به‌ صورت تخصصی، با تکیه بر حوزه گسترده صنعت گردشگری عمل خواهد کرد و در پی آن است که سهم قابل‌ملاحظه‌ای از فعالیت‌های اعتباری و مالی در ایران را از طریق رقابت سالم با سایر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دولتی و خصوصی کشور، کاهش هزینه‌ها و ارایه محصولات و خدمات مالی و اعتباری جدید کسب کند. با وجود تعهد این بانک به بهره مندی از حداقل نیروی انسانی لازم و استفاده از اتوماسیون و فناوری سطح بالا، تلاش خواهد شد تا مشتریان گرانقدر بانک همواره از تعداد کافی نیروی انسانی برای دریافت خدمات بانکی مورد نیاز و همچنین تجهیزات خدمات بانکداری الکترونیکی مطلوب درسطح شعب و ادارات مرکزی بهره مند باشند.
هدف بانک گردشگری تبدیل‌شدن به موقعیت رهبری در بازار، از طریق عرضة محصولات نوین مالی و اعتباری‌ است که دارای کیفیت مطلوب و قیمت‌گذاری مناسب باشند.

دیجیتال ساینیج

اجرای پروژه دیجیتال ساینیج در بانک گردشگری

بانک گردشگری پس از بررسی های فنی، برگزاری جلسات متعدد پرسش و پاسخ، همچنین اجرای آزمایشی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه در شعب منتخب، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نرم افزار PADS را به عنوان پیمانکار پروژه انتخاب نمود و در فاز اول 85 شعبه خود را به نرم افزار دیجیتال ساینیج شرکت نوآوران تحقیق تجهیز کرد.

این بانک پس از بکارگیری چندساله از سیستم اطلاع رسانی یکپارچه PADS4 و بنابر نیاز بانک به تعداد بیشتر لایسنس  با توجه به افزایش تعداد شعب بانک از 85 شعبه به 120 شعبه و همچنین  رضایت از محصول خریداری شده و پشتیبانی محصول، مجددا لایسنس های دیجیتال ساینیج خود را افزایش داده و حتی در ساختمان مرکزی بانک هم این سامانه را راه اندازی کردند.

با توجه به کیفیت خدمات اراه شده به مشتریان، که سیستم دیجیتال ساینیج نیز جزیی از این خدمات می باشد. این بانک موفق به کسب نشان برتر اجلاس جهانی در حوزه برندینگ و مشتری مداری گردید.

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه

برای دانلود بروشور این پروژه اینجا کلیک نمایید:

مطالب مرتبط