پروژه سیستم کنفرانس

تجهیزات اتاق سیستم کنفرانس دانشگاه آزاد ایلام

سیستم کنفرانس

تاربخچه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام

در تاریخ 1361.02.31 آیت ا… هاشمی رفسنجانی در خطبه نماز جمعه تهران برای اولین بار از اجرای طرحی به نام دانشگاه آزاد اسلامی سخن گفت. سخنان ایشان، نتایج رایزنی هایی بود که او و دکتر عبدا… جاسبی برای راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی انجام داده بودند. در آذر ماه همان سال اساسنامه دانشگاه نوشته شد که بر اساس آن دانشگاه مؤسسه عام المنفعه ای معرفی گردید که تمام هزینه های آن صرف امور مربوط به دانشگاه می شد. 3 ماه بعد روز چهارم اسفند ماه سال 1361 در گوشه ای از روزنامه رسمی ایران یک آگهی به چشم می خورد که موجودیت دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام می داشت. با گسترش دانشگاه آزاد اسلامی در اقصی نقاط ایران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام هم در این شهر با حضور جناب دکتر جاسبی افتتاح گردید.
با توجه به لزوم برگزاری جلسات درون دانشگاهی، مدیریت محترم این دانشگاه، سیستم کنفرانس خود را به شرکت مهندسی نوآوران تحقیق سفارش دادند.
به همین منظور گفتگویی در جهت نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس صوتی با مدیر این پروژه داشته ایم.

چگونگی فروش سیستم کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به دانشگاه آزاد ایلام را توضیح دهید.

جناب آقای مهندس جمشیدی مدیریت محترم شرکت مبتکران، نماینده انحصاری ما در این استان می باشد و با توجه به اعلام نیاز دانشگاه آزاد ایلام به سیستم کنفرانس صوتی و با تلاش های گسترده ایشان با این دانشگاه وارد مذاکره شدند و مدیریت دانشگاه پس از بررسی های لازم از بین چندین شرکت، شرکت نوآوران تحقیق را برای تجهیز سالن کنفرانس برگزید و پس از انتخاب سیستم کنفرانس ما تاییدیه های فنی و مالی لازم را از مرکز گرفته و با همکاری شرکت مبتکران در ایلام این پروژه به مرحله نصب و راه اندازی رسید.

تجهیزات اتاق کنفرانس که برای این دانشگاه در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
  • 31 عدد میکروفن کنفرانس دیجیتال با امکان رای گیری
  • سیستم Auto Tracking
  • 1 دستگاه دوربین Speed dome با امکان چرخش اتوماتیک به سمت سخنران
  • نرم افزار اختصاصی مدیریت کنفرانس PTN

چه مدتی طول کشید تا اجرای پروژه سیستم کنفرانس صوتی عملی گردید و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟

فرایند اجرای پروژه 2 روز به طول انجامید و به واحد روابط عمومی آموزش های لازم داده شد.

ویژگی سیستم کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها در چیست؟

سیستمهای کنفرانس صوتی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق از امکانات فنی بسیار بالا و ویژگیهای منحصربفردی برخوردار است، بعلاوه قیمت مناسب این محصول و از همه مهمتر حضور نماینده فعال در اقصی نقاط ایران از دیگر عوامل انتخاب ما بعنوان پیمانکار و طرف قرارداد بسیاری از سازمانها و مراکز اداری و آموزشی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

35  +    =  41