پروژه سیستم کنفرانس

پروژه سیستم کنفرانس در شرکت مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن

سیستم کنفرانس

شرکت مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن (تراورس) یکی از شرکت های توسعه دهنده خطوط راه آهن و راههای کشور است که با تامین انواع تراورس های چوبی و بتنی، تعمیر و نگهداری خطوط راه آهن و کمک به توسعه راه سازی و زمینه های عمرانی دیگر به عنوان یکی از شرکت های خصوصی موفق مشغول به کار است.
با توجه به پیشرفت تجهیزات ارتباطی، امروزه سیستم کنفرانس یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین سیستم ها در شرکت ها و سازمان هاست که به منظور بالابردن کیفیت برگزاری جلسات و تسهیل ارتباط صوتی بین افراد حاضر در جلسه از آن استفاده می کنند. شرکت مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن نیز پس از انجام بررسی هایی در زمینه برندهای ارائه دهنده سیستم کنفرانس و مشورت با متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، سالن کنفرانس خود را به یک ست 41 نفره از سیستم کنفرانس بی سیم TOA مدل TS900 که یکی از برندهای معتبر و حرفه ای ساخت و تولید این سیستم هاست؛ تجهیز کرد.
سیستم کنفرانس بی سیم TOA مدل TS900 فراتر از یک سیستم صوتی کنفرانس معمولی عمل می کند. به طوریکه امکانات آن نه تنها شامل پخش یکنواخت صدا در تمام سالن، ذخیره سازی صوت، ترجمه همزمان، امکان رای گیری خودکار، سازگاری با سیستم های صوتی دیگر و امکان نصب به صورت وایرلس را فراهم می آورد؛ بلکه می تواند امکان نصب سیستم دوربین با چرخش خودکار و ذخیره سازی تصاویر را نیز فراهم آورد.

مطالب مرتبط