پروژه سیستم کنفرانس

نصب سیستم کنفرانس صوتی گروه صنعتی کیان پن

سیستم کنفرانس صوتی

درباره گروه صنعتی کیان پن

گروه صنعتی کیان پن با تولید پروفیل با برند اورتا و با استفاده از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا و با توجه به نیاز بازار به جهت طراحی خاص و جذاب و نیز استحکام و استواری و همچنین مطابقت با هرگونه شرایط جوی و بر اساس استانداردهای به روز اروپایی این صنعت، گام بلندی در راستای سربلندی و افتخار صنعت کشور عزیزمان و پاسخگویی به مشتریان گرامی برداشته است. بی شک تولید پروفیل UPVC با کیفیت بسیار مطلوب و عالی نقش بسیار مهمی در این زمینه دارد. با توجه به نیازی که مسئولین این شرکت به سیستم کنفرانس احساس می کردند این سیستم را از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خواستار شدند.
به همین منظور گفتگویی با مدیر پروژه سیستم کنفرانس صوتی گروه صنعتی کیان پن داشته ایم.

چگونگی آشنایی گروه کیان پن با شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را توضیح دهید.

ابتدا کارشناسان شرکت ما، سیستم کنفرانس صوتی که  در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نصب و راه اندازی کردند و در پی آن پروژه های متعددی در استان مازندران انجام شد. با توجه به رضایت مدیران این پروژه ها از محصولات شرکت ما، شرکت کیان پن هم در جهت تجهیز سالن خود به سیستم کنفرانس، با شرکت ما تماس برقرار کردند. با توجه به نیاز این گروه صنعتی، طرح اولیه ای برایشان ارسال و پس از تایید طرح و اقدامات دیگر، کارشناسان نصب ما به مازندران سفر کردند و سیستم کنفرانس را نصب و راه اندازی نمودند.

سیستم کنفرانس TOA چه کمکی به بهینه سازی اهداف گروه صنعتی کیان پن کرده است؟

این سالن یکی از بزرگترین سالن های کنفرانس در سطح استان مازندران می باشد که با توجه به تجهیزات نصب شده در این سالن، می تواند پاسخگوی نیازهای جلسات سایر مجموعه های اداری و صنعتی نیز باشد و به واسطه نصب این سیستم کنفرانس صوتی، گروه صنعتی کیان پن می تواند درآمدزایی نیز داشته باشد.

تجهیزات سیستم کنفرانس صوتی که برای این گروه صنعتی در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
  • سیستم کنفرانس TOA سری TS770
  • 30 عدد میکروفن کنفرانس TOA
  • 1 عدد دوربین اسپید دام CC514
  • نرم افزار سیستم Auto tracking
امکاناتی که سیستم کنفرانس TOA شرکت نوآوران تحقیق دارد، چیست؟
  • امکان اتصال 210 جایگاه شرکت کننده و ریاست
  • قابلیت صحبت کردن همزمان 6 جایگاه
  • امکان اتصال به میکروفن مترجم همزمان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *