سیستم کنفرانس

با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات سیستم کنفرانس نیز به میزان قابل توجهی ارتقا یافته و امکانات منحصر به فردی را در اختیار مدیر و شرکت کنندگان در جلسه قرار می دهد.
برگزاری یک جلسه هوشمند با امکاناتی از جمله تصویر برداری و ذخیره سازی خودکار، رای گیری، ترجمه همزمان، مدیریت جلسات با استفاده از نرم افزارهای تخصصی و… فصل جدیدی را جهت استفاده از سیستم کنفرانس های دیجیتال گشوده است.

در ادامه شما را با کاربردها، مدل های مختلف و نمونه پروژه های انجام شده آشنا می نماییم.

برای مشاهده سایت تخصصی سیستم کنفرانس کلیک نمایید:

راه حل های ویدئو کنفرانس

اتصال به دوربین

یکی از موارد مهم در تجهیز و بهره برداری از سالن های کنفرانس و همایش که امروزه مورد توجه شرکت ها و سازمان ها است قابلیت تصویر برداری خودکار و ردیابی اتوماتیک ( Video Auto track ) می باشد. نحوه کارکرد این فناوری بر مبنای ارتباط کنسول های صوتی می باشد که از طریق ارسال سیگنال به کنترلر دوربین و فرمان چرخش خودکار به سمت سخنران انجام می پذیرد. لازم به ذکر است که در هنگام راه اندازی سیستم کنفرانس این تنظیمات یکبار بر روی ابزار کنترل کننده انجام می شود. از ویژگی های دیگر می توان به نمایش تصویر فردی که در حال صحبت بر روی نمایشگر سالن و آرشیو صدا و تصویر نام برد.

جزئیات بیشتر

رای گیری سیستم کنفرانس

رای گیری

امکان رای گیری در سالن جلسات از قابلیت های کاربردی سیستم های کنفرانس است که با توجه به الکترونیکی بودن رای گیری بسیار قابل اطمینان می باشد. در سیستم های پیشرفته امکان گزارش دهی نتیجه آراء به صورت فایل WORD و یا به صورت نمودار از طریق نرم افزار مدیریت و رای گیری امکان پذیر است.

جزئیات بیشتر

ترجمه همزمان در سیستم کنفرانس

ترجمه همزمان

یکی از مسائل همایش ها و کنفرانس های چند زبانه این است که درک مفاهیم سخنرانی برای شرکت کنندگانی که به زبان سخنران همایش تسلط ندارند امکان پذیر نمی باشد. استفاده از سیستم های ترجمه همزمان برای برگزاری موفقیت این رویداد بسیار حیاتی است. سیستم ترجمه همزمان مترجمین را قادر می سازد تا همزمان سخنرانی سخنران را به زبان دیگری برگردانند و شرکت کنندگان در همایش توانایی انتخاب زبان مورد نظر خود را دارند. مترجمان در همایش که با این سیستم کار می کنند این اطمینان را به شرکت کنندگان می دهند که زبان هیچ مانعی برای درک مفاهیم سخنرانی در همایش ها و جلسات چند زبانه و بین المللی نیست.
راه حل های مبنی بر فناوری سیستم های ترجمه همزمان دیجیتال کیفیت صدا را مطابق با بالاترین استانداردها ارائه می دهند. داشتن تنوع 32 کانال زبان و توانایی اضافه کردن هزاران واحد جهت دریافت ترجمه از قابلیت این سیستم میباشد.

جزئیات بیشتر

نمونه پروژه های سیستم کنفرانس

نمونه پروژه ها

جهت اطلاع از نمونه پروژه های انجام شده واحد سیستم کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق می توانید با شماره تلفن ۴۲۹۸۱-۰۲۱ داخلی ۲۰۱ و ۲۰۲ تماس حاصل نمایید.

جزئیات بیشتر

تجهیزات جانبی سیستم کنفرانس

تجهیزات جانبی

در گذشته سیستم کنفرانس صوتی اتاق کنفرانس تنها از چند دستگاه ساده شامل منبع تغذیه، میکروفون و کابل ها تشکیل می شد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی تجهیزات جانبی بسیار زیادی جهت سهولت برگزاری جلسات به آن اضافه شده است.

  • Interface
  • دوربین رباتیک FULL HD
  • سوییچر تصویر

جزئیات بیشتر

راهنمای خرید سیستم کنفرانس

زمانیکه نیاز به سیستم کنفرانس صوتی در سازمان شما احساس شد بهتر است قبل از تماس با فروشندگان سیستم های کنفرانس موارد ذیل را بررسی نموده و پاسخ آنها را برای سهولت در مذاکره و نتیجه گیری سریعتر ، از قبل آماده نمایید:

  • سالن شما چه کاربری هایی دارد؟
  • تعداد نفرات حاضر در سالن چند نفر است؟
  • تهیه و آماده سازی نقشه و عکس از سالن
  • در خواست مشاوره از شرکت های معتبر

جزئیات بیشتر

جایگاه Restmoment در بازار

جایگاه Restmoment در بازار

کمپانی Zhuhai Restmoment در سال 1993 بنیان گذاری شد. زمینه اصلی فعالیت این کمپانی در تولید محصولاتی نظیر سیستم کنفرانس دیجیتال، سیستم ترجمه همزمان دیجیتال، سیستم رای گیری دیجیتال، Tour guide دیجیتال و سیستم های آموزشی دیجیتال می باشد. نگاه این کمپانی همواره به تولید، توسعه و توزیع محصولات با کیفیت بوده و در این راستا با سرمایه گذاری های بزرگ مالی و تکنیکال و همکاری با شرکت های بین المللی حوزه خود و با به کارگیری تیم تخصصی وQC ( Quality Control) دقیق توانسته است بهترین سیستم های کنفرانس دیجیتال را در چین تولید و در سطح بین المللی توزیع نماید و خدماتی عالی به مشتریان ارائه کند.

جزئیات بیشتر