تازه ها

سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

دیجیتال ساینیج یا سیستم اطلاع رسانی یکپارچه دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

با توجه به تاثیر گذاری دیجیتال ساینیج ها یا سیستم اطلاع رسانی یکپارچه در مراکز آموزشی، استفاده از این محصولات در دانشگاه ها و سایر مراکز مشابه نیز افزایش یافته است .

دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین در حال حاضر دارای 6 دانشکده ی علوم تحقیقات اسلامی، ادبیات و علوم انسانی، علوم اجتماعی،علوم پایه، معماری و شهر سازی، فنی و مهندسی و مرکز آموزش زبان فارسی میباشد.
این دانشگاه دارای 6300 دانشجوی ایرانی و 530 دانشجوی غیر ایرانی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در 107 رشته تحصیلی و 260 دانشجوی غیر ایرانیان، در دوره زبان آموزی زبان فارسی به تحصیل اشتغال دارند. دانشکده ها دارای امکانات آزمایشگاه و کارگاه تخصصی مجهز، رصد خانه، گلخانه و مزرعه تحقیقاتی با بیش از 10 پایگاه رایانه ای و سالن های همایش مستقل هستند.
در مرکز آموزش زبان فارسی، تا کنون 3730 دانشجو از 90 ملیت مختلف پذیرش شده و به تحصیل پرداخته اند. این مرکز از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان تنها مرجع رسمی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان در کشور انتخاب شده است.

اجرای پروژه سامانه تبلیغات متمرکز دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

با توجه به نیازهای اطلاع رسانی سریع و هوشمند و همچنین روابط عمومی الکترونیکی، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با معرفی محصول و پیاده سازی آزمایشی آن کار تجهیز این دانشگاه را در حوزه دیجیتال ساینیج شروع نمود. پس از جلب نظر و رضایتمندی افراد تصمیم گیر و مرتبط و گذشت بیش از یکماه از این پیاده سازی آزمایشی، تاییدیه های نهایی اخذ و پروژه بصورت عملیاتی در فاز اجرای نهایی قرار گرفت. در این پروژه از نرم افزار بروز و قدرتمند PADS4 استفاده شد که از برترین نرم افزار های دیجیتال ساینیج دنیا است. همچنین در زمینه محتوا سازی بر اساس تجربیات کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیاز های دانشگاه بررسی و مشاوره های لازم انجام پذیرفت.
تمامی مراحل نصب و راه اندازی در حضور کاربران سیستم انجام و در حین پیاده سازی و اجرا آموزش های لازم نیز صورت گرفت. بگونه ای که تمامی افراد مسئول در این پروژه قادر شدند بدون نیاز به حضور کارشناسان شرکت تمامی امور مربوط به این سیستم یکپارچه را انجام دهند. این خود بیانگر سادگی و محبوبیت این نرم افزار برای کارکرد با آن است.

تجهیزات نصب شده جهت راه اندازی روابط عمومی دیجیتال
زیر ساخت شبکه اینترنتی و اینترانتی 

نمایشگرها
کامپیوتر های کوچک(Compact PC) جهت نصب نسخه کلاینت
سرور مجازی (جهت نصب نسخه سرور نرم افزار)

با استفاده از تجهیزات فوق الذکر این سامانه به تعداد 7 نقطه و در محل های سازمان مرکزی، دانشکده فنی و مهندسی،دانشکده علوم پایه، دانشکده علوم انسانی،سالن غذا خوری خوهران و برادران، و همچنین در مرکز آموزش زبان مورد بهره برداری قرار گرفت.

کاربرد نمایشگرهای متمرکز در دانشگاه بین المللی امام خمینی

سیستم اطلاع رسانی دیجیتال ساینیج در 7نقطه مختلف این دانشگاه نصب شده و با نمایش همایش های روزانه، کنفرانس های علمی دانشگاه، لیست دانشجویانی که دفاعیه دارند، معرفی اساتید و دانشجویان برتر، روزنامه های ورزشی، منوی غذای هفتگی، وضعیت آب و هوا و غیره کار اطلاع رسانی را سریع و تسهیل نموده است.
در پروژه دیجیتال ساینیج این دانشگاه بسته به فضای موجود از مانیتور ها با سایز های مختلف استفاده شده است. زیر ساخت شبکه مدیریت تبلیغات این دانشگاه شبکه اینترنت و اینترانت بوده و نرم افزار مدیریت نمایشگر به صورت مداوم در حال به روز رسانی می باشد. پهنای باند اینترنتی این دانشگاه 128KB/S می باشد. شایان ذکر است که بهره برداری از این سیستم در تاریخ 25 بهمن ماه 1394 توسط جناب آقای دکتر امید، معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفت.

خدمات پس از فروش سیستم اطلاع رسانی یکپارچه

کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در دوره های زمانی مشخص ضمن تماس با مشتری جویای وضعیت سیستم دیجیتال ساینیج نصب شده می شوند. در صورت نیاز به مراجعه حضور کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق و یا نماینده خدمات پس از فروش شهر قزوین در محل حاضر شده و خدمات مورد نیاز را ارائه می نماید.
با توچه به کیفیت بالای نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین رضایت کامل از از سامانه نصب شده را دارا می باشد.

برای دانلود بروشور این پروژه اینجا کلیک نمایید:

مطالب مرتبط