تازه ها

پیاده سازی دیجیتال ساینیج PADS4 فرابورس ایران

دیجیتال ساینیج فرابورس ایران

راه حل های تست شده

استفاده از راه کارهای پرهزینه و زمانبر مانند مدیریت حضوری و فیزیکی و پایین آمدن کارایی در حوزه فناوری اطلاعات باعث گردید تا کارشناسان این حوزه مترصد شوند نرم افزاری یکپارچه و قابل اعتماد را بررسی نمایند.

پس از بررسی های گسترده و آزمایش چندین نرم افزار مختلف نهایتا کارشناسان این حوزه به این نتیجه رسیدند که نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 راه کاری جامع برای دسترسی به کلیه اهداف موردنظرشان می باشد.

نرم افزار دیجیتال ساینیج PADS4 امکان اتصال به منابع مختلف داده ها از جمله SQL و XML را دارا می باشد.

همچنین تعیین سطح دسترسی به داده های موردنظر از طریق اکتیو دایرکتوری موجود و با سطح امنیت بالا،امکان طراحی،زمانبندی،نمایش و نظارت بر اطلاع رسانی یکپارچه،کاربری آسان و نمایش داده های گوناگون (متن،تصویر،فیلم،جدول،انواع نمودارو…) از دیگر امکاناتی بود که نرم افزار PADS4 بعنوان یک راه حل نهایی و جامع، نظر کارشناسان فناوری اطلاعات و روابط عمومی شرکت فرابورس ایران را به خود جلب نمود.

پیاده سازی پروژه

راه اندازی سرور مجازی و ایجاد بستر مطمئن و پایدار به داده های موردنظر به منظور کنترل نمایشگرها از پیش نیازهای این پروژه در فاز اول بود.گسترش و توسعه پروژه و دیجیتال ساینیج PADS4 بدون تغییر در زیر ساخت اولیه و با هزینه کاملا اقتصادی از دیگر مزیت های این نرم افزار می باشد که خود از دلایل اصلی انتخاب در شرکت فرابورس ایران بوده است.

برای دانلود بروشور این پروژه اینجا کلیک نمایید:

مطالب مرتبط