سیستم اطلاع رسانی یکپارچه (دیجیتال ساینیج) بانک گردشگری

دیجیتال ساینیج بانک گردشگری

با توجه به گسترش میزان استفاده از دیجیتال ساینیج ها، یکی از مراکزی که استفاده از این سیستم های اطلاع رسانی یکپارچه را مورد توجه قرار داده اند، بانک ها می باشند.

بانک گردشگری اولین بانک تخصصی و خصوصی در زمینه گرشگری در ایران است. این بانک در تاریخ ۱۳۸۹/۱۰/۳۰ مجوز فعالیت خود را از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ نموده و تا مرداد ماه سال ۱۳۹۴شمار شعب این بانک به ۸۵ رسید. این بانک با تاکید بر صنعت گردشگری و در صرف منابع به‌ صورت تخصصی، با تکیه بر حوزه گسترده صنعت گردشگری عمل خواهد کرد و در پی آن است که سهم قابل‌ملاحظه‌ای از فعالیت‌های اعتباری و مالی در ایران را از طریق رقابت سالم با سایر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری دولتی و خصوصی کشور، کاهش هزینه‌ها و ارایه محصولات و خدمات مالی و اعتباری جدید کسب کند. با وجود تعهد این بانک به بهره مندی از حداقل نیروی انسانی لازم و استفاده از اتوماسیون و فناوری سطح بالا، تلاش خواهد شد تا مشتریان گرانقدر بانک همواره از تعداد کافی نیروی انسانی برای دریافت خدمات بانکی مورد نیاز و همچنین تجهیزات خدمات بانکداری الکترونیکی مطلوب درسطح شعب و ادارات مرکزی بهره مند باشند.

هدف بانک گردشگری تبدیل‌شدن به موقعیت رهبری در بازار، از طریق عرضه محصولات نوین مالی و اعتباری‌ است که دارای کیفیت مطلوب و قیمت‌گذاری مناسب باشند.

با توجه به کیفیت خدمات اراه شده به مشتریان، که سیستم دیجیتال ساینیج نیز جزیی از این خدمات می باشد. این بانک موفق به کسب نشان برتر اجلاس جهانی در حوزه برندینگ و مشتری مداری گردید.

بیشتر بخوانید:  5 تکنولوژی اساسی صنعت دیجیتال ساینیج سال 2019

بانک گردشگری پس از بررسی های فنی، برگزاری جلسات متعدد پرسش و پاسخ، همچنین اجرای آزمایشی سیستم اطلاع رسانی یکپارچه در شعب منتخب، شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نماینده انحصاری و رسمی شرکت هلندی (Net Display System (NDS  با نام تجاری PADS را به عنوان پیمانکار پروژه انتخاب نمود.

برای دانلود بروشور این پروژه اینجا کلیک نمایید: