پروژه لابراتوار زبان

نصب تجهیزات لابراتوار زبان در مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه فردوسی مشهد

تجهیزات لابراتوار زبان
مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد

فعالیت اصلی این مرکز از شهریور ۹۲ شروع شد و بعد از مدت کوتاهی مجوز رسمی آن نیز توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر گردید. در حال حاضر در این مرکز ۸۱ فارسی آموز از کشورهای مختلف مشغول آموزش زبان فارسی هستند. کارگاه های آموزشی برگزار شده در این مرکز مخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که برای آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان، آموزش می‌بینند.

پس از نصب لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در دانشکدۀ ادبیات دانشگاه مشهد و رضایت اساتید این دانشکده از کیفیت محصول و پاسخ‌دهی و سرویس‌دهی سریع شرکت نوآوران تحقیق، ریاست مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان این دانشگاه، راغب شد که دربارۀ تجهیزات لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق اطلاعات بیشتری کسب کند.

کارشناسان واحد لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با حضور در محل به ارائۀ دمو و معرفی دقیق لابراتوار زبان Classmate پرداختند. در این مرحله تجهیزات لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق مورد تایید این مرکز قرار گرفت و سفارش لابراتوار زبان به شرکت مهندسی نوآوران تحقیق داده شد. پس از سفارش محصول، کارشناسان بخش لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق به سرعت اقدام به نصب تجهیزات لابراتوار زبان در اتاق لابراتوار زبان نمودند.

لیست تجهیزات لابراتوار زبان مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد

-۱۵ کابین لابراتوار زبان مخصوص دانشجو
-میز استاد
-۱۶ عدد هدست
-۱ عدد کامپیوتر کامل استاد
-۱۵ عدد کامپیوتر کامل دانشجو
-بستر شبکه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code