پروژه لابراتوار زبان

نصب و راه اندازی تجهیزات لابراتوار زبان در دانشگاه آزاد چابهار

تجهیزات لابراتوار زبان

دانشگاه آزاد چابهار، که در منطقه آزاد چابهار تاسیس شده نزدیک به 10 سال است فعالیت خود را با هدف جذب دانشجو از داخل و خارج از کشور در رشته های الکترونیک رباتیک، جاوا، نرم افزار، حسابداری و شیلات آغاز کرده است.
به کارگیری تجهیزات لابراتوار زبان برای آموزش یک زبان مشترک به دانشجویان و اساتید در دانشگاههای بین المللی مثل دانشگاه آزاد چابهار که دانشجویانی از کشورهای مختلف می پذیرند؛ از اهمیت بالایی برخوردار است. به همین علت، مسئولین دانشگاه تحقیقاتی در خصوص نرم افزار های آموزشی موجود در بازار انجام دادند. استعلام از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نیز مشخص کرد که مرکز زبان دانشگاه آزاد علوم تحقیقات به عنوان بزرگترین مرکز زبان دانشگاه های آزاد این نرم افزار را از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری کرده و از آن رضایت کامل دارند.
دانشگاه آزاد چابهار نیز پس از آشنایی با خصوصیات تجهیزات لابراتوار زبان کلسمیت، تعداد 18 لایسنس نرم افزاری را همراه با تجهیزات لابراتوار زبان شامل سیستم های کامپیوتری، 18 هدست،کابین،شبکه و زیر ساخت لابراتوار از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری کرد.
موفقیت و محبوبیت نرم افزار آموزش زبان کلسمیت علاوه بر ویژگی های کلی مانند امکان پخش رسانه های صوتی و تصویری، برنامه ریزی آموزشی، امتحان گیری، تطابق تلفظ و غیره به این دلیل است که:

  • از یک سیستم هوشمند چند منظوره بهره می برد.
  • استفاده از تجهیزات دیجیتالی آن موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.
  • به اساتید امکان استفاده از رسانه های صوتی و تصویری و تعامل بهتر با دانشجویان را می دهد.
  • با این لابراتوار زبان می توان به افرادی در سطوح متفاوت به طور همزمان آموزش داد.
  • دانشجویان مستقیما به محتوای آموزشی خود در سیستم های مجزا دارند و اهدافی را که توسط اساتید تعیین شده به طور جداگانه اما در یک کلاس دنبال می کنند.
  • طراحی آن برای دانشجویان جذاب است و پیشرفت خود را کاملا احساس می کنند.

مطالب مرتبط