پروژه لابراتوار زبان

تکمیل تجهیزات لابراتوار زبان دانشگاه علوم تحقیقات تهران

تجهیزات لابراتوار زبان
دربارۀ دانشگاه علوم تحقیقات تهران

دانشگاه علوم تحقیقات تهران در آبان ماه سال ۱۳۶۳ پای به عرصه حضور گذاشت و فعالیت خود را با رشته‌های مختلف علوم انسانی، فنی و مهندسی، علوم پایه و کشاورزی با جذب ۲۵۰ دانشجو آغاز کرد.
در حال حاضر این دانشگاه دارای ۱۸دانشکده و ۴ مرکز تحقیقاتی، آزمایشگاهی با بیش از ۳۴۴ رشته تحصیلی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکترا است.

 تجهیزات لابراتوار زبان دانشگاه علوم تحقیقات تهران

دانشگاه علوم تحقیقات تهران قبلا مشتری شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بوده و نرم افزار لابراتوار زبان COMWEB از شرکت نوآوران تحقیق خریداری کرده بود. به دنبال نیاز این دانشگاه برای به روز رسانی تجهیزات لابراتوار زبان خود به آخرین نسل لابراتوار زبان برند چیرو (CHIeru) به این دانشگاه معرفی شد. پس از استقبال از این لابراتوار زبان کارشناسان شرکت نوآوران جهت مذاکرات و ارائه دمو به محل مراجعه کردند.
با توجه به سابقۀ همکاری طولانی و رضایت بخش، رزومۀ قوی و داشتن نمایندگی رسمی برند چیرو ژاپن در ایران، شرکت نوآوران به عنوان تامین کنندۀ تجهیزات لابراتوار زبان این دانشگاه انتخاب شده و سفارش محصول داده شد.
پس از دریافت سفارش، کارشناسان دپارتمان لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، اتاق لابراتوار زبان را با کابین‌های موجود برای نصب آماده کردند و تمامی مراحل نصب را طی ۳ روز به انجام رساندند. پس از مرحلۀ نصب آموزش‌های لازم جهت کار با لابراتوار زبان به اساتید، مدیران گروه و کارشناسان دانشگاه علوم تحقیقات ارائه گردید.

لیست تجهیزات لابراتوار زبان دانشگاه علوم تحقیقات تهران
  • ۴۰ لایسنس نرم افزار لابراتوار زبان چیرو (دانشجو)
  • ۱ لایسنس نرم افزار لابراتوار زبان چیرو (استاد)
  • ۴۱ هدست لابراتوار زبان
  • تجهیزات شبکه
  • باکس تقویت کنندۀ صدا
  • USB UNIT لابراتوار زبان چیرو

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code