پروژه لابراتوار زبان

نصب و راه اندازی لابراتوار چند منظوره مجتمع آموزشی فنون اهواز

لابراتور چند منظوره
درباره مجتمع آموزشی فنون اهواز

این مجتمع آموزشی با هدف کمک به بهبود و ارتقای کیفیت آموزش، با بهره گیری از مشارکت کارشناسان و صاحب نظران آموزش و استفاده از روش های علمی اقدام به خرید سیستم لابراتوار آموزشی 24نفره کلسمیت نموده است . لازم بذکر است سازمان مناطق نفت خیز جنوب در سال 93 اقدام بخرید یک ست نرم افزار 24 نفره نموده بود که در پی استفاده و رضایت آن سازمان زیر مجموعه آنها یعنی مرکز آموزش ذکر شده نسبت به تجهیز سازمان خود اقدام نمود.
این مجتمع آموزشی در راستای اهداف فوق و همچنین آموزش دروس مدیریت، زبان به کارکنان شرکت نفت از لابراتوار چند منظوره آموزشی کلسمیت استفاده میکند.

تجهیزات لابراتوار چند منظوره :

برای تجهیز این کلاس نیاز به:
-24 عدد سیستم کامپیوتر جهت دانش پژوهان و یک سیستم جهت استاد
-25 عدد هدست مخصوص
-تجهیزات شبکه
شایان ذکر است در صورتیکه سازمان شما کامپیوتر و دیگر تجهیزات مورد نیاز با استاندارد تایید شده را دارا باشد امکان استفاده از آنها در پروژه امکان پذیر است.

برخی ویژگی های نرم افزار کلسمیت

این نرم افزار امکان ارائه بهترین ابزار آموزشی روز دنیا و همچنین لایسنس لایف تایم نرم افزار کاملا ایرانی جهت ایجاد جذابیت برای دانش پژوهان را داراست.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت تخصصی www.eclassmate.ir بهره مند گشته یا باهماهنگی کارشناسان این شرکت از مشتریان ارائه شده درصد رضایتمندی از محصول را جویا گردید.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ۱ سال گارانتی لابراتوار چند منظوره ، قطعات سخت افزار و تجهیزات جانبی، نرم افزار و ۱۰ سال خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code