پروژه لابراتوار زبان

راه اندازی لابراتوار تخصصی زبان classmate در دانشگاه خلیج فارس بوشهر

لابراتوار تخصصی زبان classmate

دانشگاه خلیج فارس بوشهر که یکی از دانشگاه های دولتی معتبر کشور در استان بوشهر می باشد، آموزش زبان را به عنوان یکی از واحدهای تخصصی ضروری به دانشجویان ارائه می دهد. با توجه به پتانسیل بالای رشد صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و روند رو به رشد همکاری با شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی، هدف این دانشگاه تربیت دانشجوبانی است که بتوانند با استفاده از مهارت هایی که در این دانشگاه کسب کرده اند مستقیما وارد این صنعت شده و به کشور خدمت کنند.
دانشگاه خلیج فارس بوشهر طی تحقیقاتی که به مدت حدودا 10 ماه در رابطه با شرکت های ارائه دهنده نرم افزارهای آموزش زبان انجام داد و همچنین پس از نظرسنجی از دانشگاهها و شرکتهایی که از لابراتوار تخصصی زبان استفاده می کردند، نهایتا لابراتوار تخصصی زبان classmate و شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را انتخاب کردند.
مهمترین معیارهای انتخاب لابراتوار تخصصی زبان classmate از نظر این دانشگاه، امکان برگزاری کلاس همزمان برای افرادی با سطوح یادگیری زبان مختلف، تنوع در فایلهای صوتی و تصویری آموزش زبان موجود در نرم افزار، امکان ذخیره سازی صوت و تطبیق تلفظ دانشجو، امتحان گیری و تصحیح خودکار در نرم افزار و بسیاری امکانات قابل توجه دیگر بود.
اصلی ترین ویژگی که رضایت دانشگاه خلیج فاس بوشهر را جهت خرید لابراتوار تخصصی زبان classmate جلب کرد، خدمات پس از فروش، پشتیبانی و لایسنس مطمئن این لابراتوار بود که توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق عرضه می گردد. مسئولین دانشگاه اطمینان یافتند که مشاورین و متخصصین این شرکت، با ارائه آموزش های لازم به صورت حضوری و پشتیبانی همه جانبه پس از نصب نرم افزار، بهره وری کامل از این لابراتوار زبان را تضمین می کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code