پروژه لابراتوار زبان

اجرای پروژه لابراتوار دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه تهران

لابراتوار
درباره دانشکده خبر دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکز

دانشکده خبر دانشگاه آزاداسلامی تهران مرکزی اولین دانشکده اختصاصی ارتباطات دردانشگاه آزاداسلامی است که درروز پنجم آبان ۱۳۹۳در واحددانشگاهی تهران مرکزی افتتاح شد.درحال حاضر این دانشگاه دارای سه گروه آموزشی (۱-مدیریت رسانه-روابط عمومی ۲- ارتباطات اجتماعی -روزنامه نگاری ۳- گروه رسانه -فرهنگ) است .گروهای آموزشی مقاطع کارشناسی تا دکترا را پوشش می دهد.
لازم به ذکر است این دانشکده اکنون دارای ۹۵۰ دانشجو در مقاطع کار‌شناسی، کار‌شناسی ارشد و دکتری با ۲۸ عضو هیئت علمی شامل استادیار، دانشیار و مربی است.

نصب و راه اندازی لابراتوار دانشکده خبر

با توجه به مورد تایید بودن نرم افزار آموزش زبان کلسمیت از سوی ستاد مرکزی دانشگاه آزاد، مدیران دانشکده خبر تصمیم به تجهیز آن دانشکده به نرم افزار آموزشی کلاسمیت گرفتند. کارشناسان دپارتمان نرم افزار شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با حضور در دانشکده رسانه و بازدید از امکانات آن مرکز که مجهز به سیستم های کامپیوتری وزیر ساخت شبکه مناسب بود، جهت تجهیز دانشکده رسانه تنها نرم افزار لابراتوار زبان و هدست کلسمیت را پیشنهاد دادند.
پس ازدریافت تاییدیه از سوی مدیران دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه مراحل نصب و راه اندازی آغاز گردید و آموزشهای لازم به مدیران گروه های زبان داده شد. پس از نصب تجهیزات لابراتوار زبان یک جلسه آموزشی از سوی کارشناسان شرکت نوآوران تحقیق برای اساتید و دانشجویان دانشکده جهت آشنایی با نحوه کار نرم افزار بر گزار گردید.

تجهیزات لابراتوار Classmate دانشکده خبر

•یک عدد لایسنس نرم افزار استاد
• ۲۱ عدد لایسنس نرم افزار دانشجو
• ۲۲ عدد هد ست

برخی از ویژگی های لابراتوار زبان کلسمیت

• سیستم کاملا چند سانه ای
• سازگار با تمام سیستم های سخت افزاری
• سازگار با تمام نسخه های ویندوز
• و…..

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

نرم افزار آموزشی چند منظوره کلسمیت ۱ سال گارانتی نرم افزار، قطعات سخت افزار و تجهیزات جانبی، نرم افزار و ۱۰ سال خدمات پس از فروش را در نظر گرفته است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code