Laboratory case study, پروژه لابراتوار زبان

پروژه لابراتوار دانشگاه فردوسی مشهد

لابراتوار
مقدمه

دانشگاه فردوسی مشهد یکی از دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران است که در شهر مشهد قرار دارد. با تبدیل آموزشگاه عالی بهداری در سال ۱۳۲۸ به دانشکده پزشکی، نخستین گام در راه تاسیس سومین دانشگاه ایران در شهر مقدس مشهد برداشته شد.
دانشکده ادبیات دانشگاه مشهد در سال ۱۳۳۴ تاسیس شد. در حال حاضر دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی دکتر شریعتی دانشگاه مشهد، علاوه بر رشته‌های علوم انسانی متعدد، دارای رشته‌های زبانی ادبیات فارسی، انگلیسی، عربی، روسی، فرانسه و زبان شناسی در مقاطع مختلف تحصیلی می‌باشد. هم اکنون بیش از ۲۰۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه با راهنمایی بیش از ۷۰۰ عضو هیئت علمی به تحصیل مشغول هستند.
به دنبال نیاز این دانشگاه به نوسازی لابراتوار زبان خود، کارشناسان دپارتمان لابراتوارآموزش زبان شرکت نوآوران تحقیق به این دانشگاه مراجعه نموده و با ارائۀ دمو اقدام به معرفی لابراتوارزبان کلسمیت این شرکت و فراهم نمودن مشاوره جهت نوسازی لابراتوارزبان قدیمی این دانشکده نمودند. پس از بررسی‌های فنی و کارشناسی از سوی اساتید و کارشناسان این دانشگاه، لابراتوار زبان ( لابراتوارچند منظوره ) مدل کلسمیت (Classmate) شرکت نوآوران مورد تایید قرار گرفت.

اجرای پروژه لابراتوار زبان کلسمیت در دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی دکتر شریعتی دانشگاه مشهد

این دانشکده دارای یک لابراتوار قدیمی مربوط به ۳۰ سال پیش بود. با توجه به نیاز این دانشکده به تجهیزات لابراتوارزبان (لابراتوارچند منظوره) جدید کارشناسان شرکت نوآوران به این دانشکده مراجعه نموده و پس از بازدید از لابراتوارزبان قدیمی و فضای لابراتوار چند منظوره راهنمایی‌های لازم را جهت نوسازی لابراتوارزبان ارائه کردند. با توجه به قابل استفاده بودن کابین‌های لابراتوارزبان کارشناسان شرکت نوآوران به منظور بهینه سازی طراحی داخلی، اقدام به تغییر دکوراسیون نموده و با جابجایی کابین‌های لابراتوار زبان و میز استاد چیدمان مناسبی را براساس آخرین شیوه‌های چیدمان تعاملی لابراتوار زبان ایجاد کردند.
در حال حاضر دانشکده ادبیات و علوم انسانی دکتر شریعتی دانشگاه مشهد برای آموزش عملی زبان‌های انگلیسی، فرانسه، روسی، فارسی و همچنین در بخش زبان‌شناسی جهت آواشناسی و تطبیق تلفظ از لابراتوار زبان کلسمیت خود استفاده می کند.

تجهیزات لابراتوارزبان کلسمیت ( Classmate ) دانشکدۀ ادبیات دانشگاه مشهد

-۲۴ کامپیوتر دانشجو
-۱ کامپیوتر استاد
-زیرساخت شبکه
-۲۴ لایسنس نرم افزار Classmate دانشجو و یک لایسنس نرم افزار Classmate استاد با پشتیبانی کامل و به روز رسانی رایگان

آموزش و خدمات پس از فروش تجهیزات لابراتوار زبان کلسمیت ( Classmate ) در دانشکدۀ ادبیات دانشگاه مشهد

پس از نصب تجهیزات لابراتوار زبان کلسمیت ۲۴ نفره در دانشگاه مشهد، نحوۀ کار با لابراتوارزبان به اساتید و کاربران گروه‌های مختلف آموزش داده شد. پس از انجام مرحلۀ اول آموزش براساس نیاز و درخواست مشتری، کارشناسان دپارتمان لابراتوارزبان شرکت نوآوران با حضور مجدد در محل، اقدام به برگزاری مجدد جلسات آموزشی جهت کار با لابراتوار زبان برای مدیران گروه‌ این دانشکده نمودند. باتوجه به خدمات پس از فروش مناسب و کیفیت بالای لابراتوارزبان Classmate شرکت نوآوران، اساتید و کارشناسان این دانشگاه از تجهیزات لابراتوار زبان ارائه شده رضایت کامل دارند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code