پروژه لابراتوار زبان

نصب لابراتوار زبان جامعة المصطفی قم

لابراتوار زبان
درباره جامعة المصطفی قم

جامعة المصطفی العالمیة نهادی علمی و بین المللی با هویت حوزه ای است که با هدف گسترش علوم اسلامی، انسانی و اجتماعی، به رویکرد آموزشی، پژوهشی و تربیتی، اهتمام دارد که در نظر دارد انبوهی از داوطلبان را از سراسر جهان تحت پوشش قرار دهد و فرصت کم نظیری برای تشنگان زلال معارف اسلامی و هدایت قرآنی در سراسر جهان فراهم آورد تا ضمن تربیت مجتهدان، عالمان و متخصصان متعهد، به تبیین، تولید و تعمیق تفکرات و اندیشه های اسلامی و نشر و ترویج اسلام ناب محمدی همت گمارد. این نهاد علمی بین المللی بیش از ۵۰۰۰۰ دانش پژوه مرد و زن را از ۱۲۲ ملیت، تحت تعلیم و تربیت خود داشته که تاکنون، بیش از ۲۵۰۰۰ نفر از آنان دانش آموخته شده اند. این مرکز به منظور آموزش قرآن و زبان عربی به لابراتواری کامل نیاز داشت و مدیر محترم این مجموعه با توجه به شناختی که از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق داشت، این امر خطیر را به شرکت ما محول نمود.

به همین منظور گفتگویی در جهت نصب و راه اندازی لابراتوار زبان با مدیر این پروژه داشته ایم.

تعداد کاربران این کلاس ها چند نفره است؟
تعداد کاربران ۱۲ نفر است.

آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با این مرکز همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است؟
این مرکز قبلا از محصولاتی چون دیتا پروژکتور، سیستم کنفرانس، برد هوشمند، دیجیتال ساینیج شرکت نوآوران تحقیق استفاده کرده است.

لابراتوار چیرو ( CHIeru ) چه کمکی به بهینه سازی اهداف این مرکز کرده است؟
لابراتوار چند رسانه ای چیرو به منظور آموزش دروس قرآنی، زبان عربی و همچنین برگزاری آزمون های تخصصی طلاب برای این مرکز نصب شده و کار را برای آنها بسیار آسان کرده است.

تجهیزات لابراتوار زبان که برای این مرکز در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟
-۱۲ عدد کابین مخصوص دانشجویان و یکی برای استاد
-۱۲ عدد License چیرو (CHIeru) ژاپن برای دانشجویان و یکی برای استاد
-۱۲ عدد هدست چیرو برای دانشجویان و یکی برای استاد
-نصب ۱۳ عدد یو اس بی sound unit بر روی سیستم های مرکز

چه مدتی طول کشید تا نصب لابراتوار زبان مرکز جامعة المصطفیانجام شود و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
فرایند اجرای این پروژه ۴ روز به طول انجامید و مدیریت محترم مرکز جامعة المصطفی و روحانیون این مرکز تحت آموزش های تخصصی کادر شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قرار گرفتند.

ویژگی برتر لابراتوار زبان چیرو شرکت مهندسی نوآوران تحقیق بر دیگر شرکتها در چیست؟
چند زبانه بودن نرم افزار چیرو از ویژگی های منحصر به فرد این لابراتوار زبان است که علاوه بر زبان انگلیسی، زبان عربی را نیز پوشش می دهد. علاوه بر این، لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق به سیستم اختصاصی ویدیو چت نیز مجهز است که این امکان را دارد تا طلاب و دانش پژوهان سیمای قاری را بصورت آنلاین مشاهده کنند. از دیگر ویژگی های لابراتوار چیرو، سیستم تطابق تلفظ حرفه ای است که باعث می شود تا قاری پس از قرائت قرآن مجددا صدای خود را گوش دهد و اشکالات تلفظی را که توسط سیستم هوشمند نصب شده بر روی لابراتوار زبان مشاهده کند و در جهت اصلاح آن برآید.

خدمات پس از فروشی که برای لابراتوار زبان در نظر گرفته شده است، چیست؟
خدمات پس از فروش لابراتوار زبان چیرو شامل ۳ سال گارانتی نرم افزار و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *