پروژه لابراتوار زبان

راه اندازی لابراتوار زبان در دانشگاه صنعت نفت آبادان

لابراتوار زبان
تاریخچه دانشگاه صنعت نفت آبادان

فعالیت‌های آموزشی در سطوح عالی در صنعت نفت ایران به‌ صورت رسمی در سال ۱۳۱۸ با تأسیس آموزشگاه فنی آبادان شروع شد. با توجه به گسترش فعالیت‌های آموزشی دانشکده نفت آبادان و نیاز کشور به تربیت نیروهای متخصص در صنایع نفت و گاز این دانشکده در سال ۱۳۶۸ به دانشگاه صنعت نفت ارتقاء یافت. ارائه متون دانشگاهی به زبان انگلیسی از ویژگی‌های تحصیل در این دانشگاه می‌باشد.

لابراتوار زبان دانشگاه صنعت نفت

باتوجه به این که کلیه دروس تخصصی در این دانشگاه به زبان انگلیسی ارائه می‌شود در این دانشگاه تاکید ویژه‌ای بر یادگیری زبان انگلیسی و استفاده از فضای لابراتورزبان جهت آموزش زبان انگلیسی وجود دارد.
دانشگاه صنعت نفت آبادان قبلا یک لابراتوار قدیمی از نوع Tape داشت. با مراجعاتی که داشتیم سیستم های جدید لابراتوار زبان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با ارائه دمو به اساتید و کارشناسان این دانشگاه معرفی گردید. پس از دریافت اطلاعات از چند شرکت تامین کنندۀ تجهیزات لابراتوار زبان و مقایسۀ کیفیت، خدمات پشتیبانی و رزومۀ تامین کنندگان، تجهیزات لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق مورد تایید اساتید این دانشگاه قرار گرفت و سفارش خرید داده شد.
پس از این مرحله، کارشناسان دپارتمان لابراتوار زبان شرکت نوآوران نسبت به آماده سازی اتاق لابراتوار زبان با استفاده از کابین های قدیمی، اقدام کردند و تجهیزات لابراتوار زبان در مدت کوتاهی تحویل، نصب و راه اندازی گردید.

لیست تجهیزات لابراتوار زبان دانشگاه صنعت نفت آبادان

-۱ لایسنس استاد
-۲۰ لایسنس دانشجو
-۲۱ هدست
تجهیزات شبکه

خدمات و آموزش لابراتوار زبان

پس از اتمام مراحل نصب و راه اندازی کارشناسان بخش لابراتوار زبان شرکت نوآوران با حضور در محل، طی دو مرحله اقدام به ارائۀ آموزش به کارشناسان و اساتید این دانشگاه نمودند. انتخاب تجهیزات لابراتوار زبان شرکت نوآوران تحقیق توسط اساتید این دانشگاه که در آن دروس تخصصی به زبان انگلیسی به دانشجویان ارائه می شود، نشانۀ کیفیت برتر تجهیزات لابراتوار زبان شرکت نوآوران و همچنین تمرکز آن بر ارائۀ خدمات پشتیبانی و مشتری مدارانه می باشد.

نتایج

کارشناسان آموزش زبان تاکید ویژه‌ای بر یادگیری زبان در فضای مناسب و مجهز دارند. در این راستا لابراتوار زبان ضمن فراهم نمودن منابع و محتوا، اعم از فیلم‌ها و پادکستهای آموزشی، مطالب خواندنی و … با ایجاد تمرکز و فضای خاص، به تسریع یادگیری در فضایی مطلوب یاری خواهد رساند. اساتید دانشگاه صنعت نفت آبادان با علم به این واقعیت همواره از لابراتوار زبان جهت سرعت و کیفیت بخشیدن به یادگیری زبان انگلیسی در این دانشگاه بهره جسته اند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code