پروژه لابراتوار زبان

پروژه نرم افزار لابراتوار زبان دانشگاه آیت الله بروجردی

نرم افزار لابراتوار زبان

دانشگاه ایت ا… بروجردی در سال 1384 با جذب دانشجو در رشته های فنی و مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه تاسیس شد و تا به امروز توانسته بیش از 4800 دانشجو در گرایش های مختلف با موفقیت به فعالیت خود ادامه دهد.
بدیهی است استفاده از نرم افزار آموزش زبان یکی از ضروریات هر دانشگاه پیشرفته و به روزی است. دانشگاه آیت ا… بروجردی نیز جهت برگزاری کلاسهای آموزش زبان هوشمند و چند منظوره با استعلام از چندین دانشگاه سراسری معتبر، با نرم افزار لابراتوار زبان classmate ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان پرفروش ترین نرم افزار لابراتوار زبان در دوسال گذشته آشنا شد.
متخصصین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نیز با برگزاری یک جلسه مشاوره رایگان برای این دانشگاه، ویژگی های قابل توجه لابراتوار زبان classmate ازجمله آموزش از طریق رسانه های صوتی و تصویری، ارائه دروس و محتوای آموزشی زبان به صورت تعاملی و هوشمند، امکان ذخیره صدا و تطابق تلفظ، کارایی بالا با صرف هزینه بسیار کم و امکان تدریس همزمان دانشجویان با سطوح مختلف یادگیری زبان به طور همزمان برای مدیران دانشگاه شرح دادند.
درنهایت، یک ست بیست نفره لابراتوار زبان classmate توسط مهندسین شرکت نوآوران تحقیق روی تمام سیستم های دانشگاه آیت ا… بروجردی نصب و به صورت کاملا رایگان به روز رسانی گردید.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code